REKLAMA

Otwiera się nowa, bezcukrowa cukiernia. Nie tylko dla tych, co liczą kalorie!

REKLAMA

Pamiętacie Lekkie Ciacho? To nietypowa cukiernia, którą wymyśliły dwie przedsiębiorcze mamy z Płocka. Teraz słodycze bez cukru będzie można kupić nie tylko na zamówienie, ale i stacjonarnie. Otwarcie nowej cukierni jeszcze w lipcu! 

Dwie płocczanki – Patrycja i Karolina – pod koniec ubiegłego roku rozpoczęły produkcję nietypowych słodyczy. Pani Patrycja choruje na cukrzycę, szukała więc sposobu na to, żeby móc zjeść słodkie smakołyki, nie narażając swojego zdrowia. Od tego się zaczęło, a pomysł pań na biznes rozwija się w zawrotnym tempie. Trzeba jednak przyznać, że kreatywność płocczanek w tworzeniu nowych przepisów jest inspirująca.

Lekkie ciacho bez cukru? Teraz kupisz je w Płocku!

– Lekkie Ciacho to całkiem inna cukiernia… – przyznaje pani Patrycja. – To ogromna pasja, kreatywność, przyjaźń, chęć rozwoju, ale i potrzeba dzielenia się tym co dobre, zdrowe i słodkie oczywiście – śmieje się. – Chcemy realizować swoje mniejsze i większe marzenia – dodaje.

Zaczęło się od zamówień wśród znajomych, teraz, po kilku miesiącach ciężkiej pracy, płocczanki otwierają cukiernię stacjonarną. – Dzięki stacjonarnej cukierni dotrzemy do szerszego grona osób w Płocku, a ponieważ mamy linię produkcyjną, nie musimy zamykać się w naszych ścianach i możemy ruszać na podbój województwa czy całego kraju i oferować nasze przede wszystkim BEZCUKROWE wyroby – cieszy się pani Karolina.

Lekkie Ciacho jest alternatywnym rozwiązaniem dla tradycyjnych cukierni, w których osoby chorujące m.in. na cukrzycę, nie znajdują słodyczy dla siebie. To również doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które lubią słodki smak, ale cukru jeść nie chcą, np. ze względu na dietę.Kto powinien zainteresować się ofertą nowej cukierni? – Lekkie Ciacho jest dla: cukrzyków, alergików, sportowców, wegan, wegetarian i osób dbających o linię oraz prowadzących zdrowy styl życia – wymienia pani Karolina.

Jak zapewnia, w ich „nie-cukierni” dostępne będą słodkości dla osób nietolerujących m.in.: glutenu, laktozy, jaj kurzych czy orzechów oraz wysokobiałkowe produkty dla fanów sportu, którzy cenią sobie zbilansowane przekąski.

W ofercie Lekkiego Ciacha znajdziemy na przykład ciasta, ciasteczka, tarty, muffiny, babeczki, cukierki, praliny, czekoladki, torty, deserki, gofry, drożdżówki i batony! Nabraliście już chęci na spróbowanie tych pysznych słodkości? A to jeszcze nie wszystko!

– W naszym Lekkim Ciachu, będzie możliwość obserwowania naszej pracy, ponieważ słodkości będą powstawały na oczach klientów – zdradzają założycielki cukierni. – Będzie można w miłej atmosferze zjeść na miejscu smaczne śniadanie oraz pyszny deser, o każdej porze w ciągu dnia napić się kawy, herbaty czy soku i nie mieć wyrzutów sumienia co do spałaszowanych kalorii, my już o to zadbamy – śmieje się pani Karolina.

Otwarcie nietypowej cukierni zaplanowano na 2 sierpnia br. Znajdować się będzie przy ul. Sienkiewicza 32 (przy przystanku KM Tumska). Do tego czasu nadal możecie zamawiać słodycze bez cukru mailowo (lekkieciacho@gmail.com) lub telefonicznie (tel. 516-181-626). Smacznego!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Aga says:

    Pomyśl świetny! Brawo Drogie Panie, tego nam kobitkom brakowało :-) Z pewnością odwiedzę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU