REKLAMA

Ostatnie dni na zgłaszanie pomysłów w Konkursie Rowerowym

REKLAMA

Jeszcze do końca października płoccy uczniowie mogą pochwalić się swoją kreatywnością, a jednocześnie wywalczyć cenne nagrody. Wystarczy wziąć udział w konkursie na najlepsze hasła, promujące bezpieczną jazdę na rowerze.

W Konkursie Rowerowym, który potrwa do końca października, mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych klas 6-8 oraz niepełnoletni uczniowie szkół ponadpodstawowych klas 1-3. Należy wymyślić hasła, dotyczące bezpiecznej jazdy na rowerze w mieście i zgłosić je na stronie internetowej konkursu.

Najlepsze propozycje zostaną nagrodzone, a pula nagród ufundowanych przez PKN ORLEN jest naprawdę imponująca. Są to m.in. vouchery na rowery oraz sprzęt sportowy o łącznej wartości ponad 10 tys. zł. Patronat honorowy nad projektem, który jest kampanią społeczną w zakresie bezpieczeństwa, objęli Komendant Miejski Policji w Płocku oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego z Płocka.

Zgłoszenia do konkursu „Kodeks rowerowy” realizowanego przez PKN ORLEN, dokonuje opiekun, którym może być nauczyciel lub rodzic. Zespół musi się składać z co najmniej dwóch, ale nie więcej, niż z trzech uczniów. Dotychczas zgłoszono ponad setkę haseł.Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie na stronie kodeksrowerowy.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU