REKLAMA

Okulary jakiej marki warto wybrać?

REKLAMA

PowiązaneTematy

Okulary korekcyjne stanowią obecnie bardzo modny dodatek. Służą nie tylko korygowaniu wady wzroku, ale także podkreślają indywidualny styl i wizerunek. Okulary korekcyjne oferują zarówno największe domy mody, jak i mniej znane marki. Wybór odpowiednich oprawek nie jest prosty, co wynika z niezwykle szerokiej oferty. Ale jednocześnie, przy odrobinie cierpliwości, można idealnie dopasować okulary do kształtu twarzy, stylu życia czy wizerunku.

Od czego zacząć wybór okularów korekcyjnych?

Pierwszym krokiem, według ekspertów od stylizacji okularów, jest rozważenie różnych aspektów swojego życia. Na przykład, jaki rodzaj pracy wykonujesz? A kiedy nie jesteś w pracy, jaki rodzaj wypoczynku lub innych zajęć lubisz? Jesteś dyrektorem, właścicielem firmy, a może zapracowaną mamą, emerytowanym seniorem lub studentem? A może jesteś osobą kreatywną, taką jak artysta lub pisarz? Odpowiedź na to pytanie może determinować wybór oprawek okularowych.

Osoby dbające o nienaganną prezencję często sięgają po markowe oprawki oferowane przez takie znane domy mody jak Liu Jo, równie dobrym wyborem są okulary korekcyjne Dior. Takie markowe oprawki dodają szyku i klasy każdej stylizacji. Ale nienaganny i profesjonalny wizerunek to nie jedyna korzyść. Modny design i markowe logo idzie w parze z bardzo wysoką jakością oprawek. A to oznacza, że mogą one posłużyć przez wiele lat.

A jeśli wybór tej jednej, wymarzonej pary okularów jest zbyt trudny? Każdy może skorzystać z więcej niż jednej pary okularów, tak jak wszyscy potrzebujemy więcej, niż jednej pary butów. Inne okulary można zakładać do pracy, inne – podczas spędzania czasu wolnego.

Okulary dla dyrektora, studenta, artysty…

Aby zaszczepić zaufanie wśród szerokiej gamy klientów biznesowych i współpracowników, zwykle najlepiej jest pozostać przy konserwatywnych kształtach i kolorach ramek. Rozważ następujące opcje, aby poprawić swój profesjonalny wizerunek:  • klasyczne kształty, takie jak owale, prostokąty,
  • tradycyjne kolory złota, srebra, brązu, szarości i czerni,
  • jasne lub transparentne oprawki.

A jakie okulary sprawdzą się najlepiej u artystycznych dusz? Jednym ze sposobów na pokazanie swojej kreatywnej, oryginalnej strony są nowoczesne i klasyczne kształty w grubszych i większych plastikowych ramkach. Wielokolorowe laminaty to kolejna możliwość, podobnie jak bardziej przyciągające wzrok kolory (na przykład niebieski lub fioletowy). Innym popularnym wyborem mody są style retro lub vintage. Takie barwne, rzucające się w oczy oprawki okularowe znaleźć można m. in. w ofercie marki Senja https://www.wokularach.pl/senja.

To, że masz ponad 50 lat lub zbliżasz się do wieku emerytalnego, nie oznacza, że musisz nosić staromodne okulary. Świeży styl okularów może zapewnić bardziej młodzieńczy wygląd zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Kształty takie jak prostokąty dla mężczyzn i oprawki kocie oczy dla kobiet są dobrym wyborem do rozważenia. Również ramki z wykończeniem na wysoki połysk ożywiają twarz. Ogólnie rzecz biorąc, unikaj ramek z matowym wykończeniem w szarym, czarnym lub innych ciemnych kolorach.

A czy okulary dla studentów bardzo różnią się od tych dla seniorów? Niezależnie od tego, czy studiujesz biznes, inżynierię, sztukę czy literaturę, studia to czas na rozwijanie własnej tożsamości – i pochwalenie się swoim stylem. Niezwykłe kształty, jasne kolory, większe rozmiary i ciekawe szczegóły, takie jak laminowanie kolorów – wybór jest nieograniczony. Nie bój się wyrażać siebie w tym ekscytującym okresie swojego życia. Idealnie sprawdzą się chociażby okulary marki Liu Jo https://www.wokularach.pl/okulary-korekcyjne-liujo.

Dla zapracowanych rodziców, którzy nie mają czasu lub ochoty podążać za najnowszymi trendami mody, podstawowa, ale stylowa para okularów często jest najlepszym wyborem na większość okazji.
Ramki o owalnych i prostokątnych kształtach są bardzo funkcjonalne i nadal świetnie wyglądają.

 

artykuł promowany

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU