REKLAMA

Okradli Książnicę Płocką!

REKLAMA

Minionej doby doszło do 6 kolizji w Płocku i 3 w powiecie płockim. Policja zatrzymała też jednego nietrzeźwego kierowcę. Nie zabrakło również kradzieży, która tym razem dotknęła Książnicę Płocką.

Jak informuje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, pomiędzy 16 a 18 czerwca z terenu ogrodu Książnicy Płockiej przy ul. Kościuszki skradziono siedem tablic pamiątkowych. Wartość strat wyceniono na około 10 tys. zł.

PowiązaneTematy

Pomiędzy 15 a 18 czerwca w miejscowości Izabelin (gm. Brudzeń Duży), włamano się do metalowej skrzynki, z której skradziono akumulator. Wartość strat to ok. 350 zł.

18 czerwca w miejscowości Stare Proboszczewice skradziono rower z terenu szkoły. Wartość strat to ok. tysiąc zł.W nocy z 17 na 18 czerwca natomiast w Płocku przy ul. Lasockiego skradziono rower z suszarni w bloku. Wartość strat w tym przypadku wyniosła ok. 800 zł.

Policjanci zatrzymali również minionej doby nietrzeźwego kierowcę, który z promilami poruszał się po miejscowości Stanowo (gm. Bodzanów).

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. mieszkaniec Plocka says:

    szkoda tylko, ze puszczają ten najcięższy ruch (mam na myśli TIR-y) drogami osiedlowymi tj: Parcele i Świętego Huberta. Ciekawe jak długo ten pseudo asfalt położony przez MZD Plock w tym roku na w/w ulicach wytrzyma takie natężenie i obciążenie. Szkoda slow…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU