REKLAMA

Od piątku zamknięta część Al. Jachowicza. Na dwa miesiące

REKLAMA

W związku z remontem al. Kilińskiego, na około 2 miesiące zostanie zamknięta południowa jezdnia Al. Jachowicza. Urząd Miasta wyznaczył objazdy.

Urząd Miasta Płocka informuje, że w piątek, 4 października, zostanie zamknięta południowa jezdnia Al. S. Jachowicza (w kierunku Podolszyc) na odcinku od skrzyżowania z ul. 11 Listopada do skrzyżowania z al. Kilińskiego. Zamknięcie nastąpi po porannym szczycie komunikacyjnym, między godziną 9 a 10.

Ruch północną jezdnią Al. Jachowicza (w kierunku do centrum) będzie możliwy, jednak okresowo może obowiązywać zwężenie w związku z robotami na jezdni południowej.

– Zamknięcie oraz ograniczenia w ruchu w Al. Jachowicza mają bezpośredni związek z kompleksową przebudową al. Kilińskiego, oraz budową kanalizacji deszczowej i sanitarnej, oraz przebudową pozostałej infrastruktury podziemnej – informuje Konrad Kozłowski z Urzędu Miasta Płocka.Objazdy w kierunku Podolszyc i Warszawy:

 • Al. Jachowicza – ul. 3 Maja – rondo w ul. 3 Maja – al. Kilińskiego – Wyszogrodzka
 • Al. Jachowicza – 11 Listopada – rondo Dmowskiego – Mickiewicza – Chopina – Otolińska – Piłsudskiego (wyłącznie samochody osobowe).

Urząd miasta podkreśla, że prace nad budową kanalizacji i przebudową jezdni na Al. Jachowicza są uzależnione między innymi od warunków atmosferycznych. Planowo mają trwać dwa miesiące, do końca listopada.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 15

 1. płocczanin says:

  Pierwszy ze wskazanych objazdów kończy się na Jachowicza – Piłsudskiego, a nie na Wyszogrodzkiej. Do Wyszogrodzkiej ulica Kilińskiego jest nadal zamknięta.

 2. Krzysztof says:

  Ale jak już będzie po remontantach to będzie lux.
  Musimy jakoś przecierpieć.
  Jak ktoś narzeka to proszę wybrać się do Łodzi tam dopiero jest tragedia, dziura dziurą pogania i nie prowadzą kompletnie żadnych remontów.

 3. Anioł says:

  to wina Tuska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Ktoś says:

  Pan prezydent chyba goni bo wybory i powie że to wszystko dzięki PO żeby ludziom lepiej się żyło i głosowali w Płocku na NICH. A może opisać to w SokuzBuraka,.W Płocku urząd zamyka najważniejsze ulice dojazd tylko na rowerze lub na pieszo,., albo ogłoszenie, Chcesz w Płocku gdziekolwiek dotrzeć na czas wyjedź 3 godziny wcześniej, zamykamy połowę ulic. ŻENADA.
  Moze pozamykac wszystkie ulice dojazdowe do urzędu i niech wszyscy na pieszo chodzą łącznie z prezydentem.
  Ludzi mają gdzieś ale jakie premie sobie przydzielą po skończeniu remontów. HO HO HO.

 5. Nana says:

  Chyba się ktoś przeliczyć musiał z tą ilością ulic zamkniętych w jednym czasie. Będzie kocioł

 6. Adamus says:

  Platformersi u władzy w akcji.

 7. dzon says:

  narzekacie a przecież będzie lepiej ludziom niektórym to nie dogodzi

  • X says:

   ale na raz tyle szerokich ulic zamykać? rozumiem kilińskiego i stary most, bo to jeden ciąg komunikacyjny. ale część bielskiej, tysiąclecia, warszawska, aleje, królewiecikiej kawałek, do tego wspomniana kilińskiego – gdyby nie to, że plan był od kilku lat, to wyglądałoby jakoby przed końcem roku chcieli na siłę kasę wydać, żeby nie oddawać nic do budżetu centralnego

   • ryś says:

    Skoro mowa m. in. o budowie kanalizacji deszczowej to zapewne środki częściowo unijne, a to już inna sprawa. Generalnie są 2 wybory albo się coś robi i jest pie..rdolnik, albo jest po staremu i też źle :)

 8. gość says:

  proponuję jeszcze wyszogrodzką, chopina albo sienkiewicza zamknąć, bo czemu nie iść na całość z jednoczesnym zamykaniem ulic?

 9. Anonim says:

  Tragedia w tym mieście nie da sie mieszkać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU