REKLAMA

Obchody roku Leśmiana, kuchnia flisaków i promocja książki w Książnicy

REKLAMA

Książnica Płocka zaprasza na otwarcie wystawy „Ponad siebie rozkwitam, ponad siebie trwam” w rocznicę urodzin i śmierci Bolesława Leśmiana, kuchnię flisaków, oryli i innych bractw wodniackich oraz na promocję książki Radosława Lewandowskiego „Topory i sejmitary”, połączoną ze spotkaniem z udziałem Autora.

Od 20 kwietnia w Książnicy Płockiej można oglądać wystawę pn. „Ponad siebie rozkwitam, ponad siebie trwam!” w 140. rocznicę urodzin i 80. rocznicę śmierci Bolesława Leśmiana. Ekspozycja powstała we współpracy z I Prywatnym Liceum Sztuk Plastycznych im. Władysława Drapiewskiego w Płocku.25 kwietnia (wtorek) natomiast o godz. 17 Książnica przygotowała „Kuchnię Literacką w Roku Rzeki Wisły – dania pierwsze”. W menu: Kuchnia flisaków, oryli i inszych bractw wodniackich… Teksty literackie i kuchenno-literackie, z okrasą, w przygotowaniu interpretacyjnym Henryka Jóźwiaka, zaprezentuje Teatr Remedium Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Płocku.

27 kwietnia (czwartek) o godz. 17 odbędzie się promocja książki Radosława Lewandowskiego „Topory i sejmitary”. To już kolejna książka płockiego pisarza, który odnosi coraz większe sukcesy na polu literatury. Spotkanie zaplanowano z udziałem autora.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU