REKLAMA

Nowa organizacja ruchu na Podolszycach

REKLAMA

We wtorek, 8 października, drogowcy będą prowadzili prace na Jachowicza. MZD przypomina też, że na Podolszycach obowiązuje nowa organizacja ruchu.

Al. Jachowicza

Do 11 października planowane są dalsze prace na skrzyżowaniach Jachowicza z Bielską oraz Obrońców Westerplatte. Część prac będzie prowadzona w ciągu dnia, może dochodzić więc do utrudnień w ruchu. MZD apeluje do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do poleceń służb drogowych.

PowiązaneTematy

Al. Jana Pawła II – Wyszogrodzka

Skrzyżowanie ulic Jana Pawła II z Czwartaków (przy Auchan) zostało przywrócone dla ruchu. W weekend zostały wykonane prace związane z asfaltowaniem nowego ronda na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II z Czwartaków. Uwaga! Obowiązuje nowa organizacja ruchu (ruch okrężny).

Naprawy bieżące

– Górna –  utwardzenie drogi gruntowej płytami MON,
– Tysiąclecia – naprawy ubytków w jezdni
– Piłsudskiego – naprawy ubytków w jezdni,
– Rutskich – naprawy ubytków w jezdni,
– Batalionu Parasol – naprawa chodnika.

Al. Piłsudskiego

W rejonie przejazdu kolejowego w al. Piłsudskiego rozpoczęły się prace związane z budową wiaduktu. Obowiązuje czasowa organizacja ruchu. Został wyłączony jeden z trzech pasów ruchu na jezdni północnej (zwężenie jezdni i ograniczenie prędkości w kierunku centrum). MZD apeluje o ostrożność i stosowanie się do nowej organizacji ruchu.

Trasa Popiełuszki

Odcinek od ronda Wojska Polskiego do Mostu Solidarności – została wprowadzona czasowa organizacja ruchu w związku z budową Centrum Graniczna i węzła komunikacyjnego Graniczna. Występuje zwężenie jezdni i ograniczenia prędkości. Trwa budowa drogi rowerowej na odcinku od ronda w Górach do ulicy Browarnej.

Ulica Chopina

Budowa drogi rowerowej i chodnika. Występują ograniczenia w ruchu pieszych.

Ulica Szpitalna

Remont drogi 562 na odcinku około 1,5 km. MZD apeluje o ostrożność i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu. Trwa remont nawierzchni bitumicznej jezdni, wykonane będzie oznakowanie poziome i pionowe. Powstanie także ścieżka rowerowa i chodnik dla pieszych.  Apelujemy o ostrożność i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu.

Ulica Kutnowska

Remont drogi na odcinku około 700 m od ulicy Gajowej w stronę ronda. W ramach prac trwa remont nawierzchni bitumicznej jezdni, wykonane będzie oznakowanie poziome i pionowe. Powstanie także ścieżka rowerowa i chodnik dla pieszych. MZD apeluje o ostrożność i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu.

Fotoradar

Straż Miejska poinformowała, że fotoradar stanie dziś na ulicach:

– Mickiewicza,
– Słoneczna,
– Szpitalna,
– Żyżna.