Nowa koncepcja stadionu wkróce. Ratusz wybrał wykonawcę

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Urząd Miasta Płocka wybrał już firmę, która opracuje koncepcję modernizacji stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Projekt wykonania remontu opracuje firma Bończa Studio z Sierczy.

Do przetargu na opracowanie koncepcji modernizacji stadionu Wisły Płock wraz z opracowaniem wykazu kosztów inwestycji przystąpiły trzy firmy. MD Polska ze Szczecina zaproponowała za wykonanie koncepcji blisko 148 tys. zł. Płocka firma ArchiPlaneta Łukasz Wójcicki złożyła ofertę na 119 tys. zł, wygrała natomiast firma Bończa Studio z Sierczy (niedaleko Wieliczki), która wykona koncepcję za 99,5 tys. zł.

Kompleks sportowy w Nysie, boncza-studio.pl

Kompleks sportowy w Nysie, boncza-studio.pl

Wygrana firma projektowała m.in. kompleks sportowy w Nysie, Halę wielofunkcyjną w Przemyślu, ośrodek narciarsko-rekreacyjny w Podstolicach czy halę widowiskowo-sportową w Pińczowie. Zaprojektowała także remont i rozbudowę Hali lodowiska w Toruniu.

Jaki pomysł będzie miał wykonawca na płocki stadion (ma przygotować dwie koncepcje)? Przekonamy się już w połowie grudnia. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, przetarg na pierwszy etap remontu zostanie ogłoszony w 2017 roku.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji