REKLAMA

Nowa koncepcja stadionu wkróce. Ratusz wybrał wykonawcę

REKLAMA

Urząd Miasta Płocka wybrał już firmę, która opracuje koncepcję modernizacji stadionu im. Kazimierza Górskiego w Płocku. Projekt wykonania remontu opracuje firma Bończa Studio z Sierczy.

Do przetargu na opracowanie koncepcji modernizacji stadionu Wisły Płock wraz z opracowaniem wykazu kosztów inwestycji przystąpiły trzy firmy. MD Polska ze Szczecina zaproponowała za wykonanie koncepcji blisko 148 tys. zł. Płocka firma ArchiPlaneta Łukasz Wójcicki złożyła ofertę na 119 tys. zł, wygrała natomiast firma Bończa Studio z Sierczy (niedaleko Wieliczki), która wykona koncepcję za 99,5 tys. zł.

Kompleks sportowy w Nysie, boncza-studio.pl
Kompleks sportowy w Nysie, boncza-studio.pl

Wygrana firma projektowała m.in. kompleks sportowy w Nysie, Halę wielofunkcyjną w Przemyślu, ośrodek narciarsko-rekreacyjny w Podstolicach czy halę widowiskowo-sportową w Pińczowie. Zaprojektowała także remont i rozbudowę Hali lodowiska w Toruniu.Jaki pomysł będzie miał wykonawca na płocki stadion (ma przygotować dwie koncepcje)? Przekonamy się już w połowie grudnia. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, przetarg na pierwszy etap remontu zostanie ogłoszony w 2017 roku.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU