REKLAMA
REKLAMA

Apartamenty Kolegialna 12 to nowa inwestycja realizowana przez firmę INVEST BUD. – Jest to wyjątkowy projekt – zapewniają w INVEST BUD.

Kameralny apartamentowiec zlokalizowany jest w jednej z najbardziej prestiżowych części miasta – naprzeciwko Pałacu Ślubów, w historycznym centrum Płocka, z widokiem na Plac Obrońców Warszawy i o krok od Starego Rynku. Całość zaprojektowana została z dbałością o każdy szczegół, nie tylko pod względem estetycznym, ale także pod względem komfortu codziennego użytkowania. Projekt łączy w sobie klasyczną architekturę z nurtem nowoczesności. Jest to miejsce gdzie historia spotyka się z teraźniejszością.

W trzypiętrowym budynku przewidziano 29 lokali mieszkalnych o powierzchniach od około 44 do 120 m2. Mieszkańcy będą mieli do swojej dyspozycji halę garażową na poziomie piwnic, indywidualne garaże na poziomie parteru oraz komórki lokatorskie. Dla każdego mieszkania przewidziany został również przestronny taras o powierzchni od 7,5 do 44 m2, a wysokie na dwa metry okna sprawią, że mieszkania będą słoneczne, a roztaczający się z nich widok niezapomniany.

– Z tarasów części mieszkań na drugim i trzecim piętrze widać będzie płocką katedrę – mówią w INVEST BUD.

Budynek zaprojektowany został w podwyższonym standardzie. Projekt będzie stanowił odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferta skierowana jest do osób ceniących wysoką jakość i ponadczasową architekturę. Planowany termin zakończenia budowy to koniec przyszłego roku. Ceny mieszkań zaczynają się od 5 950 PLN za 1 m2.

Inwestycja obejmowała będzie także rewitalizację budynku frontowego. Kolegialna 12 to adres bogaty w historię. Przestrzeń w której splatały się drogi osób, których działalność trwale zapisała się na kartach historii nie tyko miasta, ale i świata.Tutaj dzieciństwo spędził jeden z późniejszych dostojników kościoła ewangelicko-augsburskiego Karol Gustaw Manitius. Tu, w 1864 roku Piotr Pawłowski, autor obrazu Zaparcie się św. Piotra, który przez wiele lat zdobił ołtarz kaplicy Najświętszego Sakramentu płockiej katedry, otworzył jeden z pierwszych w Płocku zakładów fotograficznych.

Tutaj mieszkała Janina Justyna Bogdan, nauczycielka języka niemieckiego, która w czasie I wojny światowej działała w Lidze Kobiet Pogotowia Wojennego, a w okresie II wojny światowej pod pseudonimem Janka służyła w Polskiej Organizacji Wojskowej, a następnie Polskiej Organizacji Zbrojnej. Tu w czasie II wojny światowej funkcjonowała niemiecka biblioteka.

Od końca lat dziewięćdziesiątych XX wieku obiekt stopniowo popadał w ruinę – teraz nadszedł czas przywrócenia mu jego dawnej świetności.

Wszystkie osoby zainteresowane inwestycją przy Kolegialnej 12 zapraszamy do siedziby firmy INVEST BUD przy ulicy Żyznej 2, od poniedziałku do piątku, między godz. 8 a 16. Po wcześniejszym telefonicznym umówieniu możliwe jest również spotkanie w innych godzinach. Do Państwa dyspozycji jesteśmy pod numerami telefonów 511-575-171 i 24 364-99-47. Więcej informacji o inwestycji znaleźć można na stronie www.kolegialna12.pl i facebooku INVEST BUD.

artykuł sponsorowany

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA
Kolejny Artykuł

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU