Niebezpiecznie na Imielnicy?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Grupa mieszkańców zwróciła się prośbą o interwencję do przewodniczącego Rady Miasta. Artur Jaroszewski wystosował więc interpelację, w której domaga się zwrócenia większej uwagi na to miejsce przez służby mundurowe. 

Chodzi o mieszkańców posesji zlokalizowanych przy ul. Morelowej, Chmielnej czy Poziomkowej.

– Mieszkańcy sygnalizują od pewnego czasu spadek komfortu życia, spowodowany nieodpowiednim zachowaniem młodych ludzi, głównie w godzinach popołudniowych i późnowieczornych. Proszę również o rozważenie zainstalowania monitoringu miejskiego, obejmującego pobliski teren – napisał w swojej interpelacji Artur Jaroszewski.

Jak dodał, młodzież spożywająca alkohol  hałasuje i zachowuje się agresywnie.

Czy Waszym zdaniem to osiedle należy do niebezpiecznych?

Podziel się:

12 komentarzy

 1. Drodzy państwo. Mialem kontakt z ta mlodzieżą. Melanż non stop ale ja juz starszy facet jestem nie te zdrowie. Powiem tak , mlodziez wporządku, nie mają gdzie sie podziać na tym osiedlu to stoja tam gdzie jest miejsce, rownie dobrze mogloby to byc 100 metrow dalej i panstwu by juz nie przeszkadzalo bo nie pod waszym domem! Zamiast nasylac policje na nich i wysylac pisma , trzeba wyslac pismo zeby rada oraz miasto zrobilo cos dla tej mlodziezy. Chlopaki nie mają nawet gdzie sobie usiąść. Pozdrawiam :)

 2. Dziad z rogu na

  To niedługo się skończy, codziennie dokumentuje te popisowe wyczyny, wszystkiego mam zdjęcia oraz obszerne materiały video, obserwujemy z żoną ich 24/7 , mamy wszystkie potłuczone butelki z odciskami palcow, są już wystarczające dowody żeby ich wszystkich pozamykać.

 3. Ach ta mlodziez na

  Jeszcze ludzie zapomnieli o nocnych wyscigach samochodowych oraz regularnego palenia opon na progach mimo iz progi zostaly wymienione i mlodziez znacznie wolniej jezdzi to znalezli sobie nowa zabawe palenia ich.

 4. Chryste Panie co to się dzieje…. palenie gumy i alkoholowe libacje to mało? Teraz kradzieże??? Strach z domu wychodzić, moje wnuczki są w tym samym wieku boję się że i one popadna w tą patologie…. a wszystko zaczęło się od dwuznacznych insynuacji handlu żywym towarem na ulicy sielskiej…

 5. Mieszkaniec Chmielnej na

  Komisariat na morelowej ! Innego wyjścia nie ma. Policja wczorajszej nocy zrobiła obławe także na szajkę bandytow z ulicy skrajnej, Jutro podadzą nazwiska do wiadomości publicznej zamieszanych w grupę przestępczą, mam nadzieje ze zapłacą surowo za swoje czyny.

 6. Mieszkaniec Chmielnej. na

  Szok i nie dowierzanie….. Trzeba natychmiast coś zrobić z tą młodzieżą, pozamykać wszystkich, nie ludzkie zachowania młodzieży przekraczają ludzkie pojęcie. Ostatnio rzucili się na starszą kobiete i zabrali siatki z auchana.

  • Starsza kobieta z siatkami na

   Zgadzam się, to mnie zaatakowani. Dwóch zamaskowanych mężczyzn, zabrali mi wszystkie zakupy, po czym nie miałam jak wnukom zupy ugotować i schabowych usmażyć. trzeba coś z tym zrobić i to jak najszybciej!

  • Janusz z Morelowej na

   A jak Marcin S. drzewa z lasu w nocy wynosił i popiołem na ulicy sypał oraz butelkami w piecu palił to nikt o kamery sie ba skrajnej nie prosił tak?

   • Ja się pytam gdzie była policja jak niejaki Adam W. z ul. morelowej po nocach buszuje po prywatnych pojemnikach na śmieci zostawiając ogromny burdel , o własnych fekaliach nie wspominając , ale ja mam dobre serce i specjalnie zostawiam w śmietniku więcej resztek , trzeba jednak przymknąć na to oko , chory chłopak …

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji