REKLAMA

Nauczyciele w płockiej szkole otrzymali wyjątkowy prezent…

REKLAMA

Dzień Edukacji Narodowej, czyli popularny Dzień Nauczyciela, zazwyczaj kojarzy nam się z apelami i kwiatami. W tym roku było inaczej – sporo nauczycieli i uczniów jest na kwarantannie, a i organizacja apeli w panującym reżimie sanitarnym nie jest dobrym pomysłem. Mimo tego, uczniowie potrafią pozytywnie zaskoczyć…

Jak informuje popularny „Krzywousty”, czyli IV Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Płocku, nauczyciele w tym roku nie otrzymali kwiatów.

– Dostali coś więcej… Uczniowie IV LO uczcili Dzień Edukacji Narodowej w wyjątkowy sposób. Nie był to symboliczny „kwiatek” tylko odruch serca i „datek” dla Zosi z SMA – informuje IV LO.

Dodaje, że trudno jednoznacznie powiedzieć, czyj był to pomysł, ale wszystkim się spodobał.– Nauczyciele są dumni ze swoich wychowanków i w głębi serca cieszą się, że w obecnych czasach są osoby, dla których wychowanie do wartości ma znaczenie i przynosi efekty. Pomaganie innym i dzielenie się z potrzebującymi – w tym wypadku ratowanie chorej Zosi, to najpiękniejsze wartości dla których warto być nauczycielem – wychowawcą – podsumowuje szkoła.

A my, oczywiście, przyłączamy się do gratulacji i życzymy wszystkim nauczycielom satysfakcji z pełnienia tego wymagającego zawodu.

źródło: krzywousty.plZostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Kazzzio says:

    Czy policja mogłaby robić kontrole maseczkowe w Busach? Ewelbus, Marqs itp. Kierowcy kładą już lachę, a mało który pasażer ma maseczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU