Ogromną bezmyślnością wykazał się nastoletni kierowca, który zaledwie rok temu zdobył prawo jazdy. Za kierownicę toyoty 19-latek wsiadł z blisko 2 promilami alkoholu w organizmie. Młody płocczanin doprowadził do zderzenia z innym pojazdem.
Do zdarzenia doszło w sobotę, 16 października po północy na jednej z płockich ulic.
– Okazało się, że 19-letni kierowca toyoty nie dostosował prędkości do warunków drogowych i zderzył się z prawidłowo jadącym peugeotem. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie odniósł obrażeń – informuje podkom. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.
Sprawca zdarzenia, który zaledwie rok temu uzyskał uprawnienia do kierowania pojazdami, był pijany. Badanie policyjnym alkomatem wykazało w jego organizmie blisko dwa promile alkoholu.
Nastoletni kierowca stracił już prawo jazdy, ale to nie wszystkie konsekwencje. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.
Jak miuło, że przedstawiłeś. Do tej pory niewielu, z twojej wsi, wiedziało z kim ma do czynienia.
Zawsze się trafi taki, wioskowy gł……k.
jak ci Danka-koreanka z TVPiS milion razy powtórzy „ośmiorniczki” i ” fur Deutschland” wyrwane z kontekstu to taki debil jak ty bedzie latał i powtarzał, choc w swoim zakutym łbie nawet za grosz nie wie o co chodzi..
Kim jesteś.
przyszło ci to z takim trudem jak pisowcowi sklecenie dwóch słow w obcym jezyku :-D
Fór dojczland baranie , hahahaha
Nie wiem o jakich 2 słowach obcych piszesz.
Nie jestem pewien, czy ty wiesz? Raczej, nie o mnie tutaj chodzi.
Kto to jest Danka-koreanka?
a co dopiero marzyć o znajomości języka obcego :-D
Odpowiem ci słowami twojego idola: Spieprzaj dziadu! hahahah
Cytowane słowo wstawiamy w cudzysłowy (” „), a nie w apostrofy (‚ ‚.).
zacząłeś jak zwykle pierdzieć o pissie a teraz z braku argumentów próbujesz uciekac w pseudokorepetycje z polskiego :-D
Ktoś postronny czytając twoje wypociny nie wyrabia sobie dobrego zdania o elektoracie partii irodzimym katokołtuństwie, hahaha
Skoro wytykasz błędy interpunkcyjne innym (miałeś rację- dzięki), to w ramach wzajemnego uczenia się zrewanżowałem się, pomagając pisać poprawnie. Wprawdzie edytowałem w smartfonie, ale błąd to jest błąd.
Ty w swoim,charakterystycznym dla twojego poziomu intelektualnego i kultury, też narobiłeś trochę błędów. Tym razem poszukaj je sam.
Za mało wypił dlatego źle m się prowadziło
„Róbta co chceta” zapoczątkowane prawie 30 lat temu zbiera owoce. Demoralizacja pełną gębą!!!
Ponmysłodawca tego hasła jest idolem lewackiego towarzystwa.
Podobno, jego wielbiciele chcieli zrobić go kandydatem od nagrody Nobla. Ale się (popie..ło),porobiło.
W normalnym świecie, nie do przyjęcia.
bęcwale
Normalny swiat to dla ciebie zapewne Białoruś i kacapia .
Dobry chłopak jechał dobrze tylko ta baba skróciła zakręt i nic nie mógł zrobić
Zamknij pizde