REKLAMA

Mroczny klimat wystawy w Wieży Ciśnień

REKLAMA

W pierwszy dzień lipca Wieża Ciśnień będzie gościć wystawę fotografii Tomasza Załęskiego. Jak zapowiada autor, na wernisażu pojawią się prace dotychczas nigdzie nie publikowane.

Tomasz Załęski to płocki fotograf, który, jak sam mówi, urodził się w tzw. „złotych latach 70.”. Fotografią zaraził się około 1991 roku, od lat zajmuje się fotografią cyfrową, szczególnie fotoreportażem i zdjęciami artystycznymi. – Z upływem czasu, realizm zacząłem łączyć się z fantazją, awangardą i surrealizmem – uzupełnia fotograf.

PowiązaneTematy

W 2017 roku zafascynowała go fotografia natychmiastowa. – Zacząłem od Polaroida, jednak ostatecznie przekonał mnie INSTAX. Od tej pory konsekwentnie działam tą techniką. Myślę, że przyszedł odpowiedni moment, by to co robię zaprezentować szerszemu gronu odbiorców i stąd pomysł na wystawę – tłumaczy Tomasz Załęski.Jakie prace zobaczymy na wernisażu? – Industrial, mroczny, apokaliptyczny klimat. Opuszczone miejsca. Nietypowe rekwizyty i stylizacje, a także modelki, które uwieczniam. Większość zdjęć można zobaczyć na moim fanpage, ale w „Wieży Ciśnień” ujawnię także sesje do tej pory niepublikowane – zdradza autor wystawy.

Wernisaż odbędzie się 1 lipca 2018 r. o godz. 17 w Wieży Ciśnień w Płocku. PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU