Motocykliści organizują zakończenie sezonu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Stowarzyszenie Ego Sum Via ponownie zaprasza na zakończenie sezonu motocyklowego, które odbędzie się w najbliższy weekend. W wydarzenie włączył się Budmat Auto Drift Team, nie zabraknie więc atrakcji dla miłośników motoryzacji.

Fot. Tomasz Stachurski

Fot. Tomasz Stachurski

Płockie zakończenie sezonu motocyklowego zaplanowano na 10 września. Tegoroczną gwiazdą imprezy będzie Extreme Trial Team, reprezentowany przez czołowych polskich zawodników, tj. Przemka Kaczmarczyka i Gabrysia Marcinów, wielokrotnych medalistów Mistrzostw Polski, startujących w Mistrzostwach Europy, zarówno w zawodach Trial, jak i Enduro.

Fot. Tomasz Stachurski

Fot. Tomasz Stachurski

Jedną z atrakcji będzie także pokaz stuntu motocyklowego w wykonaniu Macieja DOP oraz 13-letniego Piotra. Jak tłumaczyli w trakcie konferencji prasowej organizatorzy, stunt jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportów motorowych, a polega na wykonywaniu ekstremalnych sztuczek na motocyklu podczas jazdy.

Gościem specjalnym będzie Paweł Szkopek – motocyklowy mistrz Polski, najbardziej doświadczony i utytułowany polski motocyklista, który na swoim koncie ma starty również w mistrzostwach świata World Endurance i World Superbike. Warto przy tym zaznaczyć, że ściga się w nich także na pełen etat i jest jedynym Polakiem w historii, któremu udało się wywalczyć punkty.

Fot. Tomasz Stachurski

Fot. Tomasz Stachurski

Partnerem wydarzenia jest Budmat Auto Drift Team, najlepszy zespół driftingowy w Europie, który w swoim składzie ma m.in. Piotra Więcka – dwukrotnego indywidualnego mistrza ligi Drift Masters czy Dawida Karkosika, który zeszły sezon zakończył na trzecim miejscu. W barwach Budmatu jeździ także James Deane, najlepszy zawodnik w Europie, który zajmuje obecnie 3. miejsce w klasyfikacji generalnej Drift Masters GP.

Impreza rozpocznie się 10 września o godz. 13.30. Trasę przejazdu ustalono na: Stary Rynek – ul. Zduńska – ul. Okrzei – ul. Nowowiejskiego – ul. Łukasiewicza – ul. 7 Czerwca 1991 – Orlen Arena.

 

Podziel się:

1 komentarz

  1. OkolicznikPlocka na

    Kolega od zapiekanek ładnie się wkręcił w pracę urzędową, wcześniej telefony komórkowe, a tu nagle proszę – urzędnik.
    Ciekawe….który znajomy załatwił pracę koledze bez wykształcenia i doświadczenia.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji