REKLAMA

Miss Polonia może zostać mieszkanka powiatu płockiego!

REKLAMA

Miss Polonia Województwa Mazowieckiego 2020 to regionalny etap konkursu MISS POLONIA. Jedną z 12 finalistek tego konkursu została mieszkanka Słubic (pow. płocki) – Katarzyna Cichosz.

Trwa głosowanie w konkursie Miss Polonia Województwa Mazowieckiego 2020, będącym regionalnym etapem konkursu MISS POLONIA. Wśród 12 finalistek znalazła się mieszkanka Słubic i do niedawna członkini MDP OSP w Słubicach – Katarzyna Cichosz.

Zdjęcie, które jest prezentacją Kasi w konkursie, zostało wykonane właśnie z podnośnika strażackiego OSP Słubice, dzięki czemu mogła uchwycić panoramę swojej rodzinnej miejscowości.

10.KATARZYNA CICHOSZMieszkanka Słubic w Powiecie Płockim. Zdjęcie zostało zrobione z podnośnika strażackiego, za…Opublikowany przez Miss Polonia Województwa Mazowieckiego 2020 Poniedziałek, 14 września 2020

Na kandydatkę z powiatu płockiego można głosować, wysyłając SMS o treści MISSMAZ.10 na numer 72601. Koszt takiej wiadomości to 2,46 zł z VAT. Głosować można do niedzieli, 20 września, do godziny 21.

Kasia walczy też o tytuł Miss Pięknego Mazowsza 2020 oraz dziką kartę do półfinału Miss Polonia 2020, które zdobyć można w zadaniu organizatora. Aby jej pomóc, wystarczy polubić zdjęcie, które umieściliśmy wyżej.

Uwaga! Trzeba kliknąć „Lubię to!”, ponieważ o wyborze zadecyduje największa ilość LAJKÓW (nie serduszek, ani innych reakcji) pod zdjęciem w tym poście na FB. Liczą się polubienia również do niedzieli, 20 września, do godz.21.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. Max says:

  Zwykła dziewucha jakich pełno dookoła

 2. Ja pierd...... says:

  Ci w jury to chyba ślepi byli ….

 3. SturmKommander says:

  Ładna, naturalna kobieta. Życzę sukcesu.

 4. Mem says:

  Nie sądzę żeby nawet w pierwszej dziesiątce się znalazła. Ale szacun za odwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU