Miasto nie usatysfakcjonowało Michała Sosnowskiego

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Na poprzedniej sesji rady miasta, Michał Sosnowski zaapelował o odpowiedź ratusza, dotyczącą wydatków na reklamy i ogłoszenia w poszczególnych mediach. Podobną interpelację złożył wcześniej radny Prawa i Sprawiedliwości, Adam Modliborski, jednak w obu przypadkach odpowiedź miasta była taka sama: zapytanie nie nosi znamion interpelacji. 

Fot. Michał Wiśniewski

Fot. Michał Wiśniewski

Michał Sosnowski nie dał jednak za wygraną i w końcu otrzymał odpowiedź z urzędu miasta, dotyczącą wydatków na media. – Bardzo się cieszę. Serdecznie za nią dziękuję, jednak prosiłbym o jej uzupełnienie, bo nie do końca o to mi chodziło. Nie chodziło o podział wydatków na poszczególne jednostki organizacyjne. Bardziej interesowały mnie kwoty wydatkowane na poszczególne media. Żeby nie było niedomówień, to proszę o włączenie prezentacji, która jest odpowiedzią na interpelację przewodniczącej Kulpy z dnia 24.09.2012 r. – mówił radny, po czym na wyświetlaczu pojawiły się tabelki z rozpiskami, o jakie chodzi radnemu.

– Po raz trzeci upomniałem się o odpowiedź na moje zapytanie w sprawie wydatków UMP na ogłoszenia w mediach, ponieważ otrzymałem dziś jedynie tabelę z danymi, z podziałem na poszczególne jednostki. Wyświetliłem prezydentom o jaką odpowiedź mi chodzi. Mam nadzieję, że ją w końcu otrzymam, bo miasto powinno być w takich kwestiach transparentne – napisał na swoim Facebooku radny

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji