Miał połamane kości miednicy, przetrąconą łapę. Pomożecie mu?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hades ma dopiero 1,5 roku, ale przeżył już w swoim życiu dużo cierpienia i bólu. Teraz Fundacja Szansa dla Zwierzaka ZOA szuka dla niego dobrego domu.

Hades do fundacji trafił dzięki pewnej pani, która jadąc samochodem, zauważyła leżącego psa w przydrożnym rowie. Prawdopodobnie został potrącony przez samochód, ale mógł też zostać wyrzucony z pojazdu przez swojego opiekuna i czekać, aż ten po niego wróci…

– Hades kiedy został znaleziony był w bardzo złym stanie – mówią w Fundacji ZOA. – Miał uszkodzoną tylną łapę i połamane kości miednicy. Był zmarznięty, wychudzony, brudny i zrezygnowany. Przeszedł poważną operację, ale pod czujnym okiem lekarza weterynarii i wolontariuszy Fundacji wyzdrowiał. Teraz czeka na nowy dom – dodają.

1Pomimo niefajnych przejść, Hades jest bardzo sympatycznym psem, przyjaznym w stosunku do innych. – Lubi długie spacery i bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem. Interesuje go wszystko co się wokół niego dzieje. Psiak jest śliczny, uroczy i bardzo kochany – zachwycają się w Fundacji.

Jak zapewniają, Hades do nowego domu trafi odrobaczony, zaszczepiony oraz wykastrowany, a z nowym opiekunem zostanie podpisana Umowa adopcyjna. Jeśli chcecie zyskać wiernego przyjaciela, skontaktujcie się z Fundacją pod numerem telefonu 601-264-096.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji