REKLAMA

Mężczyzna stracił procesor słuchu. Szum nie daje mu żyć

REKLAMA

45-letni płocczanin w wyniku choroby stracił słuch. Odzyskał go dzięki skomplikowanej operacji wszczepienia implantów. Niestety, Adam podczas spaceru stracił jeden z procesorów i nieznośny szum paraliżuje jego życie.

Adam to 45-latek z Płocka, który z powodu bakteryjnego zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych stracił słuch. Udało mu się go odzyskać dzięki operacji wszczepienia dwóch implantów ślimakowych. Mężczyzna nie mógł jednak długo cieszyć się odgłosami świata. Podczas spaceru z psem zgubił jeden z procesorów odpowiedzialnych za działanie implantów.

Intensywne poszukiwania nie przyniosły efektów. Adam z żoną znaleźli specjalistę z wykrywaczem metalu, szukali znalazcy przez media społecznościowe, zgłosili sprawę na policję. Również i my na naszym profilu facebookowym zamieściliśmy ogłoszenie. Bezskutecznie. Nie udało się odnaleźć zagubionego procesora.

Aparat słuchowy Adama można naprawićAdam mieszka z żoną i upośledzonym od dziecka bratem żony. Sytuacja rodziny jest bardzo trudna. Sprawność aparatu może być przywrócona, ale koszt nowego procesora wynosi ponad 38 tysięcy złotych. To dla niego suma nieosiągalna do zdobycia. Huk w głowie nie pozwala mu funkcjonować.

Wesprzeć walkę płocczanina o powrót do normalnego funkcjonowania można poprzez zbiórkę prowadzoną na portalu internetowym uratujęcie.pl Caritas Polska. Dotychczas zebrano 17 zł…

Adam fot. uratujecie.pl

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU