REKLAMA

Mężczyzna spadł z rusztowania. Interweniował śmigłowiec LPR [FILM, ZDJĘCIA]

REKLAMA

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek w miejscowości Potok Biały (gm. Słubice). Mężczyzna spadł z rusztowania, został przewieziony do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W piątek, 27 listopada w godzinach przedpołudniowych w miejscowości Potok Biały doszło do upadku mężczyzny z rusztowania. Na miejsce udał się m.in. zastęp OSP Słubice.

– W chwili, gdy dojeżdżaliśmy na miejsce, do lądowania podchodził śmigłowiec LPR, a na miejscu pracowali już ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego. Śmigłowiec wylądował na drodze, co wymagało jej czasowego całkowitego zamknięcia dla ruchu – informują strażacy, którzy pomogli członkom ZRM i LPR w opiece nad pacjentem oraz zabezpieczali miejsca zdarzenia i odseparowali od zdarzenia osoby postronne.W trakcie działań na miejsce dotarł również patrol policji oraz zastęp z JRG nr 2 Państwowej Straży Pożarnej w Płocku.

– Ratownicy medyczni wraz z lekarzem, przy wsparciu ratowników z naszej jednostki oraz z JRG nr 2 w Płocku przygotowali poszkodowanego do transportu do szpitala oraz pomogli w przeniesieniu go do śmigłowca. Następnie ratownicy zabezpieczyli miejsce startu maszyny, która przetransportowała poszkodowanego do szpitala – informują strażacy.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Xxxx says:

    Tak się kończy praca bez szelek…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU