REKLAMA

Maszerowali dla rodziny

REKLAMA

3 czerwca obchodziliśmy Płockie Święto Rodziny. Z tej okazji przeszedł VII Marsz dla Życia i Rodziny, który w tym roku odbywał się pod hasłem: „Polska Rodziną Silna!”.

Tegoroczny Marsz dla Życia i Rodziny połączony jest z XIII Pieszą Pielgrzymką do św. Joanny Beretty Molli. Obydwa wydarzenia przygotowali liderzy stowarzyszeń i ruchów katolickich oraz innych organizacji społecznych, działających w Płocku, na czele ze Stowarzyszeniem Rodzin Katolickich Diecezji Płockiej.VII Marsz dla Życia i Rodziny rozpoczął się o godz. 10.30 wspólną modlitwą na placu przed kościołem pw. św. Wojciecha w Płocku (Podolszyce Południowe), a zakończył uroczystą Mszą św. o godz. 12.00 w kościele pw. św. Jakuba w Płocku-Imielnicy, pod przewodnictwem bpa Mirosława Milewskiego.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. nobody says:

    większośc maszerujących dla ”rodziny”to osoby starsze.Jak to się przekłada na hasło marszu???A komu [oprócz kościołowi] oczywiście potrzebne są takie przemarsze i czemu służą?????? Sztuka dla sztuki?

    • Paweł says:

      A osoby starsze nie tworzą rodziny? Nie mieszkają w nich? Czy nie wolno stawać im w obronie życia? Drogi „przedmówco”, byłem na mszy razem z moją rodziną, żona 2 synòw i było tam wiele osób z dziećmi. Wspólny poczęstunek, place zabaw dla dzieci, występy itp. Nastēpnym razem proszę wziąć udział w jakimkolwiek wydarzeniu organizowanym przez Kościół, by mieć szerszy pogląd na sprawę, nie opierać się tylko na kilku wybiórczych fotografiach. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU