REKLAMA

Książnica Płocka zaprasza na spotkanie online z pisarką Joanną Fabicką

REKLAMA

We wtorek za pośrednictwem profilu facebookowego Książnicy Płockiej będzie można uczestniczyć w spotkaniu z niezwykłą postacią, jaką jest Joanna Fabicka, pisarka, scenarzystka, felietonistka i montażystka.

Książnica Płocka im. Władysława Broniewskiego zaprasza 3 listopada o godzinie 16 na spotkanie autorskie online z Joanną Fabicką, pisarką, scenarzystką, felietonistką, montażystką. Autorka pisze zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

PowiązaneTematy

Dla tych ostatnich stworzyła między innymi: „Plażę w słoiku po kiszonych ogórkach”, „Second Hand” czy „Idę w tango. Romans histeryczny”. Jest też autorką cieszącej się niesłabnącą popularnością serii o Rudolfie Gąbczaku oraz wielokrotnie nagradzanej „Rutki”.

Joanna Fabicka stąpała po czerwonym dywanie w Hollywood, gdy montowany przez nią film „Męska sprawa” w reżyserii męża Sławomira Fabickiego był nominowany do Oskara. Jest kobietą pełną pozytywnej energii, optymizmu i życiowej mądrości.– W czasie spotkania podyskutujemy o wszystkich Grażynach świata, sile kobiet, niechęci do promowanego nachalnie przymusu sukcesu i o tym, co zrobić, gdy pewnego dnia budzimy się starsze o 20 lat.
Link do spotkania pojawi się na facebooku Książnicy Płockiej i naszej stronie internetowej kilka minut przed spotkaniem, przed 16.00 – wyjaśnia Książnica Płocka.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Zatrzymaj się, zaczytaj się” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU