REKLAMA

Książnica Płocka prezentuje film z pasją, a czytelnicy mogą liczyć na bezkarność

REKLAMA

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek, Książnica Płocka nagrała specjalny film poświęcony pasjom bibliotekarzy. Do końca miesiąca oferuje natomiast czytelnikom brak opłat karnych za przetrzymanie książki.

Z okazji przypadającego 8 maja Dnia Bibliotekarza i Bibliotek, Książnica Płocka przygotowała dla czytelników krótki film, w którym bibliotekarki i bibliotekarze opowiadają o swoich pasjach.

– Chcieliśmy w ten sposób pokazać, że chociaż jesteśmy bibliotekarzami z pasji, książkom poświęcamy każdą wolną chwilę, lubimy się nimi otaczać, opowiadać o nich, doradzać przy wyborze, to mamy jeszcze inne pasje. W ramach hasła tegorocznego Tygodnia Bibliotek „Znajdziesz mnie w bibliotece” chcieliśmy zachęcić naszych czytelników do odwiedzin ulubionych bibliotek i poszukania okazji do rozmowy o zainteresowaniach, czyli o tym, co w życiu najbardziej kochamy – wyjaśnia Książnica Płocka.Maj miesiącem bez kar!

Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, do końca miesiąca w Książnicy Płockiej będzie można oddać przetrzymane książki bez żadnych konsekwencji. Bibliotekarze serdecznie zachęcają czytelników do skorzystania z okazji i zwrotu zaległych książek. Abolicja obowiązuje we wszystkich placówkach Książnicy Płockiej.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU