REKLAMA

Król Artur w Płocku. W niedzielę drugi Artur Siódmiak Camp

REKLAMA

Już w najbliższą niedzielę, 27 kwietnia, w płockiej Orlen Arenie odbędzie się kolejna, druga już edycja Artur Siódmiak Camp. – Ostatni Camp w Płocku był pozytywnym zaskoczeniem – powiedział podczas środowej konferencji prasowej Artur Siódmiak. – Widać, że Płock żyje piłką ręczną – dodał.

PowiązaneTematy

Camp Siódmiaka to jeden z elementów projektu Mały Mistrz, który jest konsekwentnie realizowany przez byłego reprezentanta Polski w szczypiorniaku. To też jeden z elementów programu „Stop zwolnieniom z WF-u”. – Zbliża się kolejna impreza sportowa dla dzieci, która organizowana jest w Płocku – przypomniał Andrzej Nowakowski, prezydent Płocka. – Po zajęciach z Marcinem Gortatem i Marcinem Możdżonkiem, czas na camp z Arturem Siódmiakiem, który powraca do Orlen Areny – wymieniał podczas konferencji prasowej.

Formuła campu pozostanie niezmieniona. Podobnie jak w ubiegłym roku, impreza zostanie podzielona na trzy części. Pierwsza to zajęcia multisportowe dla całych rodzin. Będzie można spróbować swoich sił w piłce nożnej, tenisie stołowym, badmintonie oraz oczywiście w piłce ręcznej. Kolejny etap to trening z Królem Arturem, podczas którego dzieci będą mogły poznać podstawy szczypiorniaka – choć nie tylko. Jak zapewniają organizatorzy, podczas lekcji z popularnym Siudymem dzieci usłyszą dużo o przełamywaniu słabości i konieczności ciężkiej, systematycznej pracy, która pozwoli osiągać każde wyznaczone sobie cele. Tuż po zajęciach dzieci otrzymają pamiątkową koszulkę z autografem Siódmiaka oraz piłkę.

Zwieńczeniem niedzielnego campu będzie mecz gwiazd, w którym swój udział potwierdzili już byli reprezentanci Polski w piłkę ręczną – w tym Piotr Gruszka, aktorzy – m.in. Piotr Zelt i bracia Mroczek, a także przedstawiciele mediów i ratusza.

– Zeszłoroczna edycja mnie pozytywnie zaskoczyła. W Płocku była bardzo duża frekwencja – wspomina Artur Siódmiak. – Fajna atmosfera, mnóstwo śmiechu… Ale nie mogło być inaczej. Płock żyje piłką ręczną – dodał były reprezentant Polski podczas spotkania z mediami.Niedzielny camp Artura Siódmiaka to nie jedyna tego typu impreza, która odbędzie się w tym roku w Płocku. Jak zdradzili organizatorzy, są szanse na to, że Król Artur przyjedzie do naszego miasta latem. Wówczas poprowadzi zajęcia z plażowej odmiany piłki ręcznej. Ponadto, wiele wskazuje na to, że zajęcia na hali powrócą do Płocka w przyszłym roku.

Artur Siódmiak Camp odbędzie się w niedzielę, 27 kwietnia, o godzinie 11 w Orlen Arenie. Aby wziąć udział w treningu z Królem Arturem, trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na stronie internetowej fundacjaakademiasportu.pl.

Zajęcia w Płocku to jeden z czterech campów organizowanych w tym roku przez Artura Siódmiaka. Pozostałe trzy odbędą się w Warszawie, Szczecinie i Ełku.REKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU