Kradzieże samochodów i nietrzeźwi – podsumowanie policyjnego weekendu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do jednego wypadku i aż 18 kolizji doszło w ciągu ostatnich dwóch dni na drogach Płocka i powiatu płockiego. Aktywni byli również złodzieje samochodów.

O wypadku, do którego doszło 29 maja około godz. 15.20 na ul. Wyszogrodzkiej, pisaliśmy już wczoraj. – Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący samochodem peugeot, 30-letni mieszkaniec powiatu płockiego, najechał na tył nissana, którym kierowała 35-letnia mieszkanka powiatu płockiego – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zdarzenia, kierująca nissanem została zabrana do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji z uwagi na ciążę – dodaje rzecznik.

Wypadek na Wyszogrodzkiej

Policjanci zatrzymali także 7 nietrzeźwych kierowców – 3 w Płocku (na ul.: Kolejowej, K. Wielkiego i Przemysłowej) oraz 4 w powiecie, w miejscowościach: Łąck, Nowy Duninów, Drobin i Chudzynek (gm. Drobin).

W miniony weekend nie próżnowali również złodzieje:
– W nocy z 26 na 27 maja w Wyszogrodzie skradziono samochód bmw o wartości ok. 30 tys. zł.
– 27 maja w Płock przy ul. Wyszogrodzkiej z parkingu niestrzeżonego skradziono samochód marki Honda, o wartości ok. 65 tys. zł.
– 28 maja w Płocku przy ul. Gałczyńskiego, usiłowano włamać się do samochodu, jednak sprawca nie dostał się do środka auta.
– 28 maja w Płocku przy ul. Tysiąclecia uszkodzono rolety w kiosku ruchu.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji