REKLAMA

Koronawirus w przedszkolu. „Nie jesteśmy w stanie zapewnić dzieciom opieki”

REKLAMA

Dyrektor Samorządowego Przedszkola w Radzanowie poinformowała, że w związku z zakażeniem wśród pracowników oraz licznymi zwolnieniami lekarskimi, przedszkole nie może zapewnić właściwej opieki większości grup dzieci. Przedszkole czeka obecnie na wytyczne sanepidu.

O zakażeniu wśród pracowników poinformowała dyrektor Samorządowego Przedszkola w Radzanowie, Izabela Tomaszewska.

– W związku z potwierdzonymi pozytywnymi wynikami oraz pozostawaniem licznej grupy pracowników na zwolnieniu lekarskim, a jednocześnie oczekującymi na wyniki testu informujemy, że nie jesteśmy personalnie zapewnić dzieciom właściwej opieki, mając na uwadze ich bezpieczeństwo, zdrowie i życie – przekazała na portalu społecznościowym dyrektor placówki. – W dniu dzisiejszym skierowałam pismo do Sanepidu o dalsze wytyczne – dodała.Na razie podjęto decyzję, że w poniedziałek i wtorek (30 listopada, 1 grudnia) do przedszkola nie przychodzą grupy: Bąbelki, Tygryski, Motylki, Misie i Żeglarze. Sześciolatki pracują normalne, ponieważ nie miały kontaktu z osobami podejrzanymi o zarażanie.

– W chwili uzyskania decyzji sanepidu, natychmiast poinformujemy Państwa o dalszych rozwiązaniach – zapewniła dyrektor Izabela Tomaszewska.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU