REKLAMA

Koronawirus: Nowy przypadek śmiertelny, 2215 potwierdzone zakażenia [AKTUALNE DANE]

REKLAMA

Ministerstwo zdrowia poinformowało we wtorek po południu o aktualnej sytuacji epidemiologicznej w kraju. Liczba ofiar śmiertelnych zwiększyła się do 32.

31 marca o godz. 14.30 ministerstwo zdrowia poinformowało o 83 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Potwierdzone przypadki dotyczą: 19 osób z woj. śląskiego, 13 osób z woj. podkarpackiego, 12 osób z woj. opolskiego, 10 osób z woj. lubelskiego, 7 osób z woj. małopolskiego, 6 osób z woj. łódzkiego, 6 osób z woj. dolnośląskiego, 4 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 4 osób z woj. zachodniopomorskiego oraz po jednej osobie z woj. warmińsko-mazurskiego i woj. pomorskiego.

– Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci 70-letniej kobiety zarażonej koronawirusem, która była hospitalizowana w Tychach – przekazał resort zdrowia.

W sumie liczba zakażeń koronawirusem w Polsce wynosi 2215, w tym 32 ofiary śmiertelne.Kolejne ograniczenia dla Polaków – z domu wychodzimy pojedynczo, nosimy rękawiczki…

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU