REKLAMA

Konkurs: Do wygrania bilety na Reggaeland

REKLAMA

Już w najbliższy piątek rozpocznie się wielkie święto reggaemaniaków – Festiwal Reggaeland 2013. Wystąpią m.in. Shaggy, Max Romeo, Jahcoustix, Mellow Mood, The Selecter i St. Petersburg Ska-Jazz Review oraz czołówka polskich gwiazd. My mamy dla Was bilety na tę imprezę, ale musicie się pospieszyć. Konkurs trwa tylko do 10 lipca!

77 wykonawców, 3 dni koncertów, 4 sceny i wiele pozamuzycznych atrakcji dla festiwalowiczów – już w piątek rozpocznie się Reggaeland.

Headlinerem pierwszego dnia festiwalu będzie legenda rootsowych brzmień, Max Romeo, autor takich niezapomnianych hitów jak „Wet Dream”, „Macabee Version”, czy „Jordan River”. Największą gwiazdą kolejnego dnia Reggaelandu będzie Shaggy, jeden z najpopularniejszych twórców reggae i dancehall.

Konkurs: Rozdajemy karnety na Audioriver!

Europejską scenę muzyczną będą na festiwalu reprezentowali między innymi: The Selecter – legenda europejskiego ska, rosyjska formacja St. Petersburg Ska-Jazz Review, Mellow Mood – jedno z największych objawień europejskiej sceny reggae ostatnich lat oraz Jahcoustix, jeden z najzdolniejszych europejskich wokalistów reggae młodego pokolenia. Na scenie soundsystemowej jednym z najważniejszych wykonawców będzie podwójny laureat Grammy, Richie Stephens. Polską scenę reggae będzie reprezentować jej czołówka, m.in. Mesajah, Jafia Namuel, Jamal, Ras Luta, Tisztelet feat. Pablopavo i Diego Cichy Don, Transmisja.

W piątek i sobotę na terenie festiwalu pojawi się także Wyspa Warsaw Reggae. Wystąpią tam soundsystemowe składy z całej Polski, reprezentujące pełną gatunkową gamę – od reggae, przez dancehall i digital dub po dubstepu.

Z kolei na płockim Starym Rynku ulokowana będzie scena warsztatowa, na której w sobotę zagrają Kompanija Reggae Sound oraz M&M’s Soundsystem. Oprócz koncertu odbędą się warsztaty gry na bębnach oraz spotkania poświęcone kulturze Jamajski. Funkcjonować będzie także „Jamajska strefa kulinarna”, w której będzie można skosztować potraw charakterystycznych dla kuchni jamajskiej.

W programie Reggaelandu znajduje się także pokaz filmu „Marley” który będzie można obejrzeć w kinie Przedwiośnie 12 lipca o godz. 14 i 16.30 oraz 13 lipca o godz. 16. Dodatkowo w trakcie trwania festiwalu będzie można zwiedzić Muzeum Mazowieckie, Muzeum Diecezjalne, Muzeum Żydów Mazowieckich oraz ZOO. We wszystkich placówkach obowiązuje bezpłatny wstęp po okazaniu opaski festiwalowej. Na festiwalowiczów czekają także darmowe wycieczki po Płocku.

My mamy dla Was dwa bilety na Festiwal Reggaeland!



Co zrobić, aby zgarnąć wejściówkę na Reggaeland?

1. W komentarzu pod tym artykułem napisz, na którą lub które z gwiazd tegorocznej edycji Reggaelandu wybierzesz się najchętniej? Uzasadnij krótko swoją odpowiedź.
2. W odpowiednich polach wpisz swoje imię oraz adres mailowy, który jest niezbędny do wzięcia udziału w konkursie (a pozostaje tylko do naszej wiadomości).

Bilety otrzymają te osoby, które wg redakcji najlepiej uzasadnią swój wybór.

Uwaga! Konkurs trwa do środy, 10 lipca do godz. 20. Tego samego dnia poinformujemy zwycięzców o wygranej. Do zgarnięcia są dwie wejściówki, które będą do odebrania w naszej redakcji tylko w czwartek. O szczegółach zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo.

Życzymy powodzenia!

Konkurs zakończony

Wyniki konkursu dostępne są TUTAJ.

Konkurs: Rozdajemy karnety na Audioriver!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU