REKLAMA

Kolizja karetki z samochodem ciężarowym w Płocku

REKLAMA

W czwartek na rondzie Wojska Polskiego doszło do kolizji samochodu ciężarowego z karetką transportową.

11 lutego tuż przed godziną 15 miało miejsce zdarzenie drogowe na rondzie Wojska Polskiego. Zderzyły się ambulans transplantacyjny i samochód ciężarowy.Zablokowane zostały jezdnie w kierunku centrum miasta oraz Mostu Solidarności. Na miejscu mogą występować utrudnienia w ruchu.

fot. Józef Pleczyński
fot. Józef Pleczyński
fot. Józef Pleczyński

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 10

 1. Kierowca says:

  Czytajmy przepisy ruchu drogowego. To nie jest rondo tylko skrzyżowanie z wyspą centralną.I faktycznie nagminnie kierowcy wjeżdżają tam na czerwonym.

 2. 😱 says:

  To nie jest winna ronda!!!! To wina kierowców, którzy nie stosują się do zasad ruchu!!! Wyjeżdżają na czerwonym świetle! Zajezdzaja drogę gdy próbują włączyć się na zjazd do mostu! Jeżdżę tą trasą często I wiem, że wszystkie kolizje, to tylko I wyłącznie wina ” cwanych kierowców” !!!! 😱😱

  • aaa says:

   Tak, wina kierowców. Ale to nie przypadek, że jest tam tak wiele stłuczek. Rondo nie jest przyjazne kierowcom.

   • Opiekunka 🤔 says:

    Pewnie masz rację, ale jest jakie jest I to my kierowcy musimy jeździć z większą uwagę i bezpiecznie. Musimy dbać o swoje życie i zdrowie, a także O innych uczestników ruchu. Każdy zaczyna od siebie i i jest bezpiecznie.

   • Jurii says:

    Jest przyjazne, ja nie mam z nim problemu.

 3. aplikant says:

  Dzięki za info Panie Tom ! Rondo z samej zasady istnienia powinno być bezkolizyjne. A na tym dziadostwie Wojska Polskiego ludzie co chwilę się rozkładają. To rondo to miało być widokowe podczas projektowania, czy miało służyć ludziom ? Może czas najwyższy odsunąć idiotów projektantów od drug publicznych, a dać im pracę przy piaskownicach dla Przedszkolaków ? Może po uwagach jak od Pana Toma i innych, nadzorcy Ronda Wojska Polskiego podejmą właściwe decyzje.Ludzie…piszcie, bo tylko tak można uratować kolejne życie !

  • Jurii says:

   Tego typu rondo spotkasz w każdym większym mieście. W warszawie na większości ulic znajdują się tego typu ronda. Po prostu Płoccy kierowcy nie mają doświadczenia w jeździe. Choć tutaj wydaje mi się, że karetka wymusiła, bo jechała na bombach i wydawało się jej, że wszystko wolno.

 4. aplikant says:

  Na większości rond w kraju jakiś nawiedzony projektant pobudował sobie piramidę Cheopsa, gdzie widoczności na drugą stronę niema. Komu i czemu mają służyć te kopce głupoty i nieudolności umysłowej architektów z Bożej łaski. Tu jedynie spych jest niezbędny do oczyszczenia wnętrza ronda, a kolizyjność spadnie o 1000 %. Na Rondzie Wojska Polskiego od dawna nie byłem jednak i tam jest jakiś czynnik, który wyłącza myślenie u wielu kierujących. Do podstawowych zadań nadzorcy Ronda należy wyeliminować wszelkie przeszkody utrudniające ruch. Dotychczas kierujący, za wykroczenia na rondzie, przyjmowali mandaty karne na zasadzie…zapłacę 300 PLN i czasu nie będę tracił, bo i szkody były niewielkie od strony finansowej. Jednak przyjdzie dzień, gdy do portfela trzeba będzie sięgnąć głęboko, aż do dna tej sakiewki, a wtedy nadzorcy Ronda będą zdziwieni. Bo każdy normalnie myślący prawnik przedstawi przed Sądem grzechy Ronda Wojska Polskiego, a normalny Sąd te uwagi zaakceptuje ! Mój wpis jedynie dla tych myślących !

  • Tom says:

   Nagminnym łamaniem przepisów na tym rondzie jest wjazd na czerwonym świetle .Za każdym razie jak przejeżdżam przez to rondo widzę jak kierowcy jada na czerwonym i zachowują się jak na zwykłym rondzie bez świateł,

  • Jurii says:

   Ale widoczność na tym rondzie jest bardzo dobra, tylko kierowcy ślepi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU