REKLAMA

Kolizja 3 aut na rondzie Wojska Polskiego. Ranny kierowca

REKLAMA

Poniedziałkowy poranek przywitał nas deszczem i niezbyt dobrym ciśnieniem. Być może to było jedną z przyczyn kolizji, do jakiej doszło na Rondzie Wojska Polskiego w Płocku. O zdarzeniu poinformował nas czytelnik.

Stłuczka trzech aut miała miejsce 20 czerwca w godzinach porannych. Szybko spowodowała korek, ze względu na dużą ilość osób, które jechały o tej godzinie z Podolszyc w kierunku centrum.

– Do zdarzenia doszło około godz. 7.50 w rejonie ronda im. Wojska Polskiego. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca samochodem audi, 42-letnia mieszkanka gm. Słupno, nie dostosowała prędkości do panujących na drodze warunków i najechała na tył samochodu ford mondeo, którym kierował 59-letni mieszkaniec gm. Bodzanów – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Ford siłą uderzenia najechał na tył volvo, którym kierował 45-letni mieszkaniec gm. Słupno. W wyniku zderzenia, kierowca forda doznał obrażeń szczęki, został przewieziony do szpitala, gdzie trwają jego badania – dodaje.Jeden pas ul. Wyszogrodzkiej w kierunku centrum jest obecnie zablokowany. Policja przewiduje, że utrudnienia mogą potrwać co najmniej do godziny 11.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU