Kolejny sklep Mili będzie wyremontowany

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sieć sklepów spożywczych Mila otwiera kolejny sklep w Płocku po modernizacji. Wyremontowana placówka przy ulicy Tysiąclecia 14 zostanie otwarta już w pierwszy czwartek marca.

W dniu otwarcia, 2 marca od godziny 9,  Mila przygotowała dla klientów sporo niespodzianek. Liczne konkursy, degustacje oraz atrakcje będą organizowane od godziny 9 do 17. Przygotowany zostanie również poczęstunek – hot-dogi oraz grochówka. Sieć przygotowała też specjalną ofertę z wieloma produktami w atrakcyjnych cenach, które obowiązywać będę tylko w tym sklepie.

W obiekcie zostały odnowione stoiska: cukierniczo-piekarnicze, mięsno-wędliniarskie oraz samoobsługowe stoisko alkoholowe. Na miejscu będzie świeże pieczywo wypiekane na miejscu z niemrożonego ciasta, duży wybór pieczywa regionalnego oraz szeroki wachlarz ciast i wyrobów cukierniczych. Ciastka oraz cukierki sprzedawane luzem, dostępne będą w nowym regale, zaprojektowanym z myślą o potrzebach klientów. Będzie też unowocześnione stoisko z mięsem i wędlinami, a także stoisko z alkoholami do samodzielnej obsługi.

Więcej informacji na temat sieci supermarketów Mila, można znaleźć na stronie internetowej www.mila.pl.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji