REKLAMA

Kolejny sklep Mili będzie wyremontowany

REKLAMA

Sieć sklepów spożywczych Mila otwiera kolejny sklep w Płocku po modernizacji. Wyremontowana placówka przy ulicy Tysiąclecia 14 zostanie otwarta już w pierwszy czwartek marca.

PowiązaneTematy

W dniu otwarcia, 2 marca od godziny 9,  Mila przygotowała dla klientów sporo niespodzianek. Liczne konkursy, degustacje oraz atrakcje będą organizowane od godziny 9 do 17. Przygotowany zostanie również poczęstunek – hot-dogi oraz grochówka. Sieć przygotowała też specjalną ofertę z wieloma produktami w atrakcyjnych cenach, które obowiązywać będę tylko w tym sklepie.

W obiekcie zostały odnowione stoiska: cukierniczo-piekarnicze, mięsno-wędliniarskie oraz samoobsługowe stoisko alkoholowe. Na miejscu będzie świeże pieczywo wypiekane na miejscu z niemrożonego ciasta, duży wybór pieczywa regionalnego oraz szeroki wachlarz ciast i wyrobów cukierniczych. Ciastka oraz cukierki sprzedawane luzem, dostępne będą w nowym regale, zaprojektowanym z myślą o potrzebach klientów. Będzie też unowocześnione stoisko z mięsem i wędlinami, a także stoisko z alkoholami do samodzielnej obsługi.Więcej informacji na temat sieci supermarketów Mila, można znaleźć na stronie internetowej www.mila.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU