REKLAMA

Kolejny płocczanin zatrzymany za posiadanie narkotyków

REKLAMA

Płoccy policjanci zatrzymali kolejną osobę posiadającą środki psychoaktywne. To 35-letni mieszkaniec Płocka, przy którym znaleziono kilkadziesiąt gram amfetaminy.

15 lutego kryminalni z Komisariatu Policji w Płocku dokonali kolejnego w ostatnim czasie zatrzymania osoby podejrzanej o posiadanie narkotyków. Tym razem funkcjonariusze dotarli do 35-letniego płocczanina, który miał przy sobie kilkadziesiąt gram amfetaminy.

– Wczoraj po południu policjanci podjęli interwencję wobec 35-latka. Kryminalni mieli podejrzenia, że mężczyzna może być w posiadaniu zabronionych substancji. Te podejrzenia bardzo szybko potwierdziły się. Nerwowo zachowujący się płocczanin, miał przy sobie foliową torebkę z zawartością kilkudziesięciu gramów białej substancji – informuje Komenda Miejska Policji w Płocku.Badanie zabezpieczonej przy mężczyźnie substancji potwierdziło, że jest to amfetamina. Płocczanin usłyszał wczoraj na komisariacie zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia.

Policjanci zaznaczają, że wszystkie osoby, które posiadają zabronione prawem substancje, muszą liczyć się z poważnymi konsekwencjami prawnymi. Nie unikną odpowiedzialności również osoby, które udzielają lub handlują środkami zabronionymi.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Lysy says:

    A co te domy publiczne się nie zamykają tam to by prochów znaleźli

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU