REKLAMA

Kolejne potrącenie na pasach. Tym razem na ul. Medycznej

REKLAMA

Coraz częściej w Płocku dochodzi do potrącenia osób na przejściu dla pieszych. Sprzyja emu szybko zapadający zmierzch i opady deszczu, ale i brak elementów odblaskowych u pieszych. Tym razem do wypadku doszło na ul. Medycznej. Poszkodowana kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do potrącenia pieszej na pasach doszło 28 listopada ok. godz. 17.35 na ul. Medycznej. Mężczyzna kierujący samochodem marki Fiat nie zauważył kobiety na przejściu dla pieszych. Ranna została przewieziona do szpitala.

PowiązaneTematy

W nocy z 27 na 28 listopada policja otrzymała zgłoszenie o włamaniu do przyczepy kempingowej w Płocku przy ul. Polnej. Z przyczepy nic nie zginęło, jednak jej uszkodzenia oszacowano na ok. 3 tys. zł.

W Płocku między 24 a 26 listopada przy ul. Skłodowskiej dokonano włamania do piwnicy. Skradzione przedmioty wyceniono na wartość ok. 1 tys. zł.

– Policja otrzymała także zgłoszenia o 8 kolizjach w mieście i 6 w powiecie. Doprowadzonych do izby wytrzeźwień zostało 7 osób – poinformował rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek.