REKLAMA

Kolejne gwiazdy Reggaeland ogłoszone. Włoski „pociąg” i Tallib na scenie w Płocku

REKLAMA

Organizatorzy Reggaeland przygotowali smaczny, włoski kąsek dla fanów muzyki reggae i nie tylko – ucieszą się także słuchacze soulu, jazzu i muzyki alternatywnej. Na płockiej scenie wystąpi bowiem Train to Roots oraz Tallib&D’roots Brothers.

PowiązaneTematy

Train to Roots to najgorętsza kapela z upalnej Sardynii – skalistej wyspy dryfującej na Morzu Śródziemnym kojarzącej się z grasującą mafią, ale i z włoskim zagłębiem muzyki reggae. Ósemka panów, którzy już od dekady pewnym krokiem stąpają po europejskich scenach wreszcie, po raz pierwszy, przyjedzie do Polski! Włosi z Train to Roots uprawiają, szybko wpadającą w ucho, mieszkankę przeróżnych jamajskich brzmień z włoskimi tradycjami muzycznymi. W ich utworach słyszymy roots reggae, dancehall, dub, ale nie problem doszukać się nawet echa Adriano Celentano czy Toto Cutugno. Połączenie kunsztu muzycznego z dobrym humorem.

Zespół tworzy trójka wokalistów – Roots Man I, Buju Mannu i Paolinho oraz pięciu muzyków – Papan’To, Groover, Dr. Bass, Stiv Mann I i Jambo. Aktualnie przygotowują się do trasy koncertowej „True Revolution Tour”. Wspólnie wydali trzy płyty: „Train To Roots” z 2005 r., „Terra E Acqua” z 2008 r. „Breathin’ Faya” 2011 r. Do Płocka przyjadą z nowym krążkiem.Podczas Festiwalu Reggaeland pojawili się w Płocku niemal wszyscy najlepsi i najbardziej utalentowani wokaliści i muzycy reggae w Polsce. Listę polskich artystów na Reggaeland 2014 otwiera TaLLib i riddim band D’Roots Brothers. Razem dadzą w Płocku energetyczny koncert z pogranicza dancehallu, roots reggae i hip-hopu.

Festiwal Reggaeland odbędzie się 11 i 12 lipca na plaży nas Wisłą w Płocku. Do tej pory ogłoszono występ jeszcze jednej zagranicznej gwiazdy – Iration Steppas z Teną Steliną.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU