Kilka włamań w końcówce kwietnia

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W ostatni weekend kwietnia w Płocku oraz w powiecie płockim miało miejsce kilka przykuwających uwagę zdarzeń policyjnych.

Od 23 do 26 kwietnia w Płocku obyło się bez wypadków drogowych, zatrzymano za to 4 nietrzeźwych kierowców na terenie powiatu płockiego. Dodatkowo, na izbę wytrzeźwień trafiło 36 osób.

W tym okresie miało również miejsce kilka włamań.

  • Z 23 na 24 kwietnia w Wykowie (gm. Słupno), na terenie ośrodka wczasowego, z domu letniskowego skradziono elektronarzędzia o wartości około 500 złotych.
  • Również między 23 a 24 kwietnia doszło do kolejnej kradzieży, tym razem w Płocku na ulicy Kostrogaj. Nieznany sprawca ukradł dziewięć plastikowych butli gazowych ze stojaka.
  • W sobotę, 25 kwietnia, w Nowym Trzepowie włamano się do domku jednorodzinnego. Łupem sprawców padł notebook oraz biżuteria. Straty szacowane są na około 3 tys. złotych.
  • W nocy z 25 na 26 kwietnia, z garażu przy ulicy 1-go maja w Płocku, skradziono elektronarzędzia, dwa akumulatory oraz uszkodzoną kamerę, warte około 1200 złotych.
  • W niedzielę, 26 kwietnia, na Al. Kobylińskiego w Płocku dokonano kradzieży portfela, w którym było około 90 złotych, a także dowód osobisty oraz inne dokumenty.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji