REKLAMA

Kierowca wjechał w barierki przy szkole, siedzibę OSP, staranował dystrybutor LPG [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Wyjątkową brawurą wykazał się kierowca samochodu osobowego, który najpierw wjechał w barierki przy szkole w Sannikach, następnie staranował bramę wjazdową Ochotniczej Straży Pożarnej i wbił się w dystrybutor LPG pobliskiej stacji paliw.

Do zdarzenia doszło 3 września około godziny 10.40. To wówczas kierowca samochodu osobowego marki Mercedes, w niewyjaśnionych na tę chwilę okolicznościach, staranował bramę wjazdową na plac Ochotniczej Straży Pożarnej w Sannikach.

– Następnie uderzył w schody, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia – informują strażacy. – Po kilku minutach zostaliśmy zadysponowani na stację paliw w Sannikach, gdzie ten sam sprawca, uciekając, uderzył w budynek stacji, a następnie staranował dystrybutor LPG i został zatrzymany przez osoby postronne – wyjaśniają.Później okazało się, że sprawca uszkodził również barierki przy Szkole Podstawowej w Sannikach.

W akcji wzięły udział dwa zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP Gostynin, dwa zastępy OSP Sanniki, policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. artur says:

    wina Coronavirusa mowie wam

  2. Ziomwl says:

    Nie ma w tekście najważniejszej informacji, tzn czy ta kuwa była nachlana, czy jest już na dołku i czy dostała areszt???? Co mnie obchodzi, ile jednostek straży brało udział w akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU