REKLAMA

Karambol na Wyszogrodzkiej [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

W sobotę po południu na ul. Wyszogrodzkiej w Płocku doszło do zderzenia czterech aut osobowych. Jeden pas ruchu w kierunku centrum jest zablokowany.

15 czerwca około godziny 15 otrzymaliśmy informację o karambolu na ul. Wyszogrodzkiej, w pobliżu Ronda Wojska Polskiego, z udziałem czterech aut – opla, toyoty, chryslera i nissana. Na miejscu jest już policja.

Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku potwierdziła, że takie zdarzenie miało miejsce. Ze wstępnych informacji wynika, że nie ma osób poszkodowanych. Czekamy na szczegóły, dotyczące tej kolizji.

AktualizacjaO godzinie 16.30 potwierdziliśmy, że w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

– Była to kolizja, nikomu nic się nie stało – powiedziała nam sierż. sztab. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Przyczyną zdarzenia był brak zachowania bezpiecznej odległości. Kierujący oplem vectra,  mieszkaniec powiatu płockiego, najechał na toyotę, toyota na chryslera, a ten na nissana. Sprawca, kierujący oplem, przyznał się do wykroczenia. Na miejscu nie ma już utrudnień w ruchu. Straż pożarna zabezpieczała miejsce zdarzenie i usuwała wyciekające płyny – wyjaśniła Krystyna Kowalska.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Swojak says:

    Znowu wpl wyjechało z Auchan, potem rura na most i nagle jeb…… Prawie jak pod geesem czyli byle do przodu, byle być pierwszym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU