REKLAMA

„Jesteśmy w szpitalu, pijemy piwko” – skandaliczne nagranie w płockim szpitalu. Jakie konsekwencje?

REKLAMA

W ostatni dzień marca Płock obiegło nagranie, które zostało wykonane w pokoju lekarskim płockiego szpitala wojewódzkiego. Autorka filmiku twierdzi, że pije alkohol z lekarzem, który aktualnie ma dyżur na oddziale ginekologiczno-położniczym…

Filmik bardzo szybko został rozpowszechniony wśród płocczan. Otrzymaliśmy link do niego od kilkunastu czytelników. A co na nim widnieje?

PowiązaneTematy

Rzecz dzieje się w niedzielę, w pokoju lekarskim. Młoda kobieta mówi, że znajduje się tam „ze swoim najlepszym przyjacielem Pawełkiem”, pokazuje też stół, na którym stoją dwie otwarte butelki napoju alkoholowego i talerze z jedzeniem, a także widok za oknem, który dowodzi, że znajduje się w szpitalu wojewódzkim w Płocku.

– Siedzę sobie teraz i jemy spaghetti z małżami z Pawełkiem, pijemy sobie piwko, on nie pije, ja piję. Oglądamy sobie „Seks w wielkim mieście”. Jesteśmy w szpitalu. Mam w…ne, że to nagranie obejrzy cały internet. Mam znajomych w szpitalu, mam znajomych wszędzie, mnie się nie da zniszczyć. Po pierwsze jestem boginią, nie tylko seksu i wyglądu, ale też inteligencji – twierdzi.

Jak dodaje, przyszła do szpitala, żeby jej „przyjaciel” dał jej receptę na leki.

– Jeden mnie oglądał pod tytułem otolaryngolog, a drugi zrobił mi po prostu zwykłe USG mojej dzidzi – mówi kobieta, sugerując, że jest w ciąży. – Mój najlepszy przyjaciel Paweł, mój najlepszy przyjaciel Michał, ja ze wszystkimi żyję w zgodzie, więc niepotrzebny jest hejt na mnie, mi zawsze każdy pomoże – stwierdza podczas transmisji, która najwyraźniej była prowadzona na żywo z konta na Instagramie.

Dodaje, że „Paweł poszedł teraz kogoś ciąć, bo przyszedł z plamieniami”.

– Jak będę chciała i ktoś mi będzie chciał zaszkodzić, pstryknę palcami i ktoś już wtedy nie będzie połamany, ból psychiczny wszystko zmieni. Lekarze, prawnicy, politycy. Ja mam tylu znajomych, że jak ktoś będzie chciał mi zaszkodzić, to się z…cie – mówi.

Zdradza też, że jest na oddziale ginekologii, pokazuje łóżko, na którym, jak twierdzi, uprawiała wielokrotnie seks z lekarzem.– Mam w d…ie co kto o mnie pomyśli. Wyjeżdżam na 2 tygodnie z Mariuszem i dezaktywuję wszystkie konta na instagramie i facebooku. Nie usuwam – zapowiada autorka nagrania.

Film wywołał ogromne oburzenie wśród naszych czytelników. Otrzymaliśmy wiele informacji z prośbą o interwencję.

– W czasie pandemii, pomimo wielu próśb, nie mogłem być przy porodzie własnego dziecka, a przy trzeciej fali pandemii taka „pani” ma prawo wejść na oddział i robić takie rzeczy? – denerwuje się płocczanin. – Niestety, wobec tej pani prowadzone jest również postępowanie dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej, nieobyczajnego zachowania, gróźb karalnych – wymienia.

– Mam nadzieję, że sprawa zostanie wyjaśniona i opublikujecie na swojej stronie informację – komentuje czytelniczka. – Czekam z niecierpliwością… słów brakuje, żeby to skomentować – podsumowuje inna kobieta, która obejrzała filmik.

Napisaliśmy do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku prośbę o komentarz w tej sprawie.

– W odpowiedzi informuję, że z dniem 01.04.2021 r. rozwiązano umowę o pracę z lekarzem pełniącym dyżur w Oddziale ginekologiczno-położniczym, w dniu w którym wykonano opublikowane nagranie – przekazała nam Lucyna Koper, Kierownik Działu Organizacji i Nadzoru Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku.

Film został opublikowany m.in. na tym profilu YT. Konto kobiety na Instagramie zostało zawieszone 31 marca. Nie publikujemy u siebie materiałów, ze względu na przepisy, mówiące o ochronie wizerunku osoby prywatnej.

źródło: YouTube

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 44

 1. Majówka says:

  Idealna kobieta powinna być damą w salonie,kucharką w kuchni i dziw.ą w sypialni.A to coś to brzydkie bab… .

 2. Nowicjusz says:

  To sie Pawełek doigral…

 3. Aśka says:

  Moim zdaniem to zdradzające dziado…o powinno się odrazu zarażać Aids i umierać szybko i w potwornych męczarniach,żeby kur….o sie nie szerzyło.

 4. Ewa says:

  Często prości,skromni,zwykli,lewel niżej ludzie dużo lepiej postępują,prowadzą się w życiu.A ta elita -widać.

 5. Otello says:

  Widać jak zachowują się te wyzsze sfery,inteligencja, powinni dawać przykład u tu proszę rozpuszczeni jak dziadowski bicz wstyd,hańba.

 6. Łysy says:

  Mam takie pytanie ,a kto chciałby ja niszczyć i w jakim celu,?dziewczyno te twoje otoczenie to zwykły kabaret

 7. Dziewica says:

  Wraca Marta do domu i mówi :
  – Mamo, przespałam się ze wszystkimi lekarzami ze szpitala na Winiarach.
  – Co !?
  – Ch….ów sto !

 8. Anonimowy Tyran says:

  Te filmy z jej udziałem to szczyt głupoty,chamstwa,jak można tak ludzi traktować,psychopatka bez sumienia nieszanująca nikogo tylko siebie

 9. AnonimowyGłodomor says:

  Inne filmiki jej na platformie YouTube też są niezłe, akcja w McDonalnd jak uciekała Karyna z Sebą haha

 10. Ktoś says:

  Jezeli wymienia tez nazwisko doktora Michała Ponichera to napewno jemu też dawała.Jezeli ma zone to zona powinna to sprawdzić za wszelka cene,jezeli nie to niech facet uzywa jak daje ale napewno nie w pracy.

 11. Anonim says:

  Bladź debilka tylko lekarzowi złamała kariere

 12. Ktoś says:

  A znacie nazwisko tego doktorka?

 13. Beata says:

  Heh wrzuć coś ze znajomymi politykami z Płocka zabłyśniesz na całą Polskę

 14. Gość says:

  Lekarz Paweł? Przypadkiem jego żona nie uczy biologii w jednym z liceum? Biedna, dowiedzieć się o zdradzie z internetu…

 15. engel says:

  Te zdeprawowane Paniusie parafialne niech sobie przypomną wlasną przeszłość , gdzie d…py dawały na prawo i lewo, a szczególnie pod jednostkami wojskowymi. Tak jest w tym przypadku. Głupia lampa zniszczyła życie może nawet dobremu lekarzowi.Wszyscy użalają się nad dziwką. Nikt nie zastanawia się nad człowiekiem, który ratował życie ludzkie. Kto wie, co kierowało tą dziewojką ? Trochę info z Netu to zbyt mało, by skazać człowieka na krzesło elektryczne.Pozdrawiam myślących !

  • Jaki by says:

   z niego nie był geniusz i drugi Religa, jest na tyle kretynem, że zadaje się z patologią i dopuścił tego spermochłepta do takiej sytuacji. Jak widać po raz kolejny wykształcenie nie świadczy o mądrości.
   A jak chciał sobie podmuchać na boku to jako konował bez problemu przecież może wynając sobie dowolny pokój w pandemii.

 16. Manxxx says:

  Są specjaliści którzy powinni Pana się zająć soro ma takie znajomości to może psychiatrę jakiegoś też zna. Wow bogini he he he daj pan spokój.

 17. Tfu says:

  O tym jak się bawią elyty do tej pory ludzie gadali a ta pokazała.

 18. nie zdziwiony says:

  Tyle się gada o restrykcjach, odgania rodziny od pacjentów a tu proszę, jakaś dziunia łazi sobie po pokoju lekarskim, popija piwko do jedzenia i chwali seksem z panem doktorem pokazując łóżko i to wszystko w czasach pandemii więc powstaje naturalne pytanie czy była badana przed każdym stosunkiem bo skoro doktory domagają się tego od pacjentów… DNO, niestety takich mamy doktorów. Teraz mają łatwiej, jak coś sp..ą to wpiszą covid i po temacie a rodzina niech się schowa. Mam nadzieję ze prokurator już to bada bo inaczej dalej będzie jak jest. Chyba nie potrzebuje głoszenia w interesie publicznym przy takim dowodzie

 19. siostrapolozna says:

  W pokojach lekarzy i na korytarzach na oddziałach szpitali powinny być kamery w całym kraju. Nie jest żadną tajemnicą, że lekarze dyżurni przyjmują sobie tam kochanice, wywodzące się nierzadko z personelu.

 20. Aga.W says:

  żenujące zachowanie, to uwłaczające dla kobiet, jak przez takie kretynki mogą być postrzegane, ona chyba była upojona, bo niemożliwością jest wygadywać takie bzdury i jeszcze to rozpowszechnić…

 21. MMM says:

  Mówi, że jest inteligentna…tak to już jest, że sam o sobie może tak powiedzieć tylko skończony kretyn ; P A poza tym radził bym zacząć studiować historię, bo dobrze z niej wiemy, że kazdego można zniszczyć ; P

 22. Obłęd says:

  W całym kraju jest totalny rozpier… Od pisiorskiego nierządu po płockie winiary. A ten ginol Paweł (chyba też słabo rozgarnięty) skoro puka takie larwy to teraz chyba na Ukrainie gabinet otworzy bo tu i w okolicy to na pacjętki nie ma co liczyć. Syf i kiła.

  • Baton says:

   Jak ci się udało PiS w to wmanewrować?
   W Płocku jest jeden szpital pod rządami Nowakowskiego z PO a ten jest pod rządami Struzika z PSL.
   A jak rządzą to każdy wie.

 23. dupajasiu@gmail.com says:

  Taka rura je..na oczernia lekarza którego nawet na zdjęciu nie ma.a butelka jak butelka stać może więc kobieto ogarnij się i nie siej popeliny

 24. Nowa says:

  To piwo to chyba 0%, bezalkoholowe

 25. Prawnik says:

  Na nagraniu nie padło żadne nazwisko, nie został nagrany żaden lekarz pijąc piwo więc nie mają na nic dowodów. Lekarz spokojnie może zostać obroniony.
  Nawet gdyby na nagraniu był lekarz przechylający butelkę z nalepką piwa to i tak dobry prawnik umiał by to podważyć bowiem butelka od piwa z płynem w środku nie potwierdza że jest to piwo.
  Reszta to domniemanie.

  Możecie się teraz denerwować ale merytorycznie mówiąc- nie ma dowodów na wine lekarza.
  Może to być ustawka.
  Inną sprawą jest że pani spoza szpitala była sama w pokoju lekarskim bez nadzoru i czasie tzw pandemię gdzie normalny mąż nie może wejść do zagrożonej żony.
  Niestety

  • Alfa says:

   Jest Pan pewien? Z lekarzem można spróbować: brak nadzoru na powierzonym sobie oddziałem w czasie dyżuru. Można sprawdzić w jakim trybie wykonano badania wymienione w filmie. Butelka po piwie? To wręcz oczernianie instytucji. Film: zapewne jest drobnym drukiem w regulaminie zakaz nagrywania.
   Zawsze coś się znajdzie.

  • mieszkaniec says:

   Zgłoszenie do prokuratora o podejrzenie operowania pod wpływem alkoholu powinien wydać z siebie dyrektor szpitala, jeżeli tego jeszcze nie zrobił to znaczy że kombinuje zamiatanie pod dywan.

  • Nowy says:

   Lekarz jest na drugim filmie porno

 26. Anonim says:

  Powinni i dyrektora usunąć za takie zaniedbanie nie panuje nad tym co się dzieje ewidentnie

 27. Mimi says:

  Dziewczyna ma niepełnosprawność intelektualną. Najprawdopodobniej rodzice zaniedbali, nie poszli do poradni pedagogiczno – psychologicznej i teraz będzie trudno ją zdiagnozować. A co krwi napsuje zwykłym ludziom – to napsuje.

 28. xd says:

  przeciez to Marta lampucera, połowa Płocka przeleciala ta szmate

  • Grubo says:

   Marta .u.a warta rymuje się. Musi być dobrze wstawiona zero wstydu tupet jak cholera.

  • plocek says:

   Jacyś desperaci, nikt normalny by TEGO nie tknął…………ani ładne, ani mądre, a z inteligencją się minęła.

 29. hmmm says:

  A to nie prima aprilis?

 30. SAS says:

  Jprd Pawełek za ile kupiłeś tego pustaka? Dodawali ją gratis do gazety czy jak? ŻenuŁA.

 31. Venom says:

  Kto kieruje tym całym burdelem powinien polecieć na zbity pysk.

 32. Łukasz says:

  No i co takiego się stało???!!! Pustak wpadł do lekarza, a że jest już z wyprzedaży czyli wielokrotnie używana, to lekarz się wnerwił i poszedł w cholere do pacjentów. A wyświetleń całe 395, no hit.

  • Paton says:

   Nie do lekarza, a do pokoju lekarskiego. Jest w ciąży i pije wśród lekarzy a wyświetleń jest aktualnie 58 tys. na FB. Na YT to dodatek.

 33. Anonim says:

  #uwagatvn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU