REKLAMA

Jechał pijany ciężarówką. Stracił panowanie nad pojazdem

REKLAMA

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło w czwartek w gminie Brudzeń Duży. Kierujący samochodem ciężarowym przewrócił pojazd na bok. Jak się okazało, był pod wpływem alkoholu.

W czwartek, 15 grudnia około godz. 22.40 doszło do wypadku w Bądkowie Jeziornym (gm. Brudzeń Duży). Przewrócił się duży samochód ciężarowy z naczepą. Straż pożarna zabezpieczyła miejsce zdarzenia, wydostała kierowcę z kabiny oraz udzieliła mu pomocy przedmedycznej.

PowiązaneTematy

– Kierowca samochodu ciężarowego marki Scania z naczepą, 43-letni mężczyzna, stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił go. Kierowca był nietrzeźwy, został przewieziony do szpitala – przekazała asp. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.Działania na miejscu zdarzenia trwały około godziny. W akcji wzięły udział zastępy JRG 1 Państwowej Straży Pożarnej w Płocku i OSP Bądkowo Kościelne, a także Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja z Posterunku Policji Brudzeń Duży.

Fot. OSP Bądkowo Kościelne
Fot. OSP Bądkowo Kościelne

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Siara says:

    Pokażcie twarz i nazwisko tego bydlęcia. Jak go ludzie będą wytykali palcami, to go to bardziej zaboli niż wyrok w sądzie….

    • ja says:

      Słuchaj nie, żebym broniła kierowcy, al piesi też chodzą jak święte….. też nic nie uważają. Bądźmy uważni i wyrozumiali my kierowcy i Wy piesi, a będzie dużo bezpieczniej. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU