REKLAMA

Jak wesprzeć płocką drużynę i na tym zyskać? Sprawdź Sportbonus!

REKLAMA

Kto z nas nie doznał emocji podczas rozgrywek ulubionego klubu sportowego? Nawet jeśli nie interesujemy się sportem, lokalny patriotyzm każe odczuwać nam dumę ze zwycięstw i gorycz porażek. Program, który wkroczył do Płocka, pozwala na jeszcze większe identyfikowanie się ze swoją drużyną. Jego założenia i partnerów poznacie w kolejnych materiałach, publikowanych na portalu i w gazecie PetroNews.

Sportbonus to program, który od 22 października funkcjonuje również w Płocku. To wtedy została podpisana umowa z klubem piłki nożnej Wisła Płock. Na czym polega projekt?

– Dotychczasowa rola kibiców i sympatyków była raczej ograniczona do obecności na stadionach, organizowaniu dopingu i zagrzewaniu drużyny do walki, czy też współpracy z Klubem w ramach Stowarzyszenia Kibiców – mówi Bartosz Kwiatkowski, prezes Fundacji Kibica, pomysłodawcy projektu. – Teraz jednak kibicowanie zyskuje nowy wymiar – kibice mogą nie tylko wspierać „duchowo” klub, mają też szansę, aby gromadzić fundusze na jego rozwój oraz współdecydować o kierunkach rozwoju – tłumaczy.

W założeniach, program Sportbonus ma wykorzystać zaangażowania kibiców i sympatyków sportu do gromadzenia środków dla wsparcia rozwoju klubów sportowych, poprawę infrastruktury, warunków szkolenia młodzieży lub inne potrzeby. Pozwoli on nie tylko na zaangażowanie się kibiców we współdecydowanie o losach klubu, ale i zintegrowanie kibiców oraz lokalnej przedsiębiorczości wokół Klubu.

Jak to działa?

Sportbonus to Program oparty na formule „cash-back”. Kibice i Sympatycy, robiąc codzienne zakupy w Sklepach Partnerskich Programu, gromadzą środki dla Klubu oraz dla siebie.

Wystarczy:

  • dołączyć do Programu Sportbonus – uzupełniając podstawowe dane na stronie: imię, adres e-mail (można też podać numer telefonu) lub wysyłając SMS na numer 7136 o treści SBO.wislaplock (koszt 1 zł + VAT),
  • robić zakupy w Sklepach Partnerskich (stacjonarnych lub internetowych).

sb_infoUczestnikiem Programu Sportbonus może być zarówno osoba fizyczna, jak i firma. Program obsługuje wszelkie formy płatności i rozliczeń.Zbieranie środków nie wymaga żadnych skomplikowanych rejestracji, kart lojalnościowych i dodatkowego wysiłku ze strony Kibiców. Odbywa się niejako przy okazji codziennych aktywności – codziennych zakupów, korzystania z usług, tankowania paliwa itp. Udział w Programie jest bezpłatny dla Klubu, Partnera Programu oraz Kibica. Partnerzy Programu zwracają część wydatków w postaci tzw. Zwrotki, która jest dzielona po połowie pomiędzy Klub i Kibica.

Co zyskujemy?

  • Klub otrzymuje środki na rozwój, inwestycje, szkolenie młodzieży oraz silniej integruje i angażuje społeczność sympatyków.
  • Kibic gromadzi na swym koncie w Programie Bonusy, które może przelać na własne konto bankowe, przekazać dla Klubu lub wykorzystać w sklepie internetowym Sportbonus.pl, gdzie znajdzie wiele wyjątkowych produktów. Gromadząc środki dla Klubu, zyskuje prawo do decydowania o przeznaczeniu części środków.
  • Zyskuje też Punkt Partnerski, który zwiększa obroty, dzięki pozyskaniu nowych klientów oraz otrzymuje dostęp do nowych form promocji i komunikacji poprzez portal Sportbonus.

Dzięki współpracy Fundacji Kibica z PetroNews, informacje o partnerach programu i zasadach działania pojawią się na portalu PetroNews.pl, w dwutygodniku PetroNews, na naszym Fanpage, a także monitorach reklamowych, znajdujących się w sieci sklepów Mila w Płocku. To dodatkowa korzyść reklamowa dla wszystkich Partnerów Projektu. Ale to nie wszystko! Punkt Partnerski zyskuje również specjalne, bardzo promocyjne ceny usług reklamowych na PetroNews. Warto przy tym wspomnieć, że nasz zasięg obejmuje nie tylko Płock, ale i cały powiat płocki, a częściowo także sierpecki i gostyniński.

[sabai-directory-slider category=”sportbonus” return=”1″ hide_nav=”1″ perpage=”5″ slider_controls=”0″ slider_pager=”0″]

Fot. Wisła Płock
Bartosz Kwiatkowski, prezes Fundacji Kibica oraz Jacek Kruszewski, prezes Wisły Płock, Fot. Wisła Płock

– Kibice Wisły Płock mogą aktywnie wspierać klub od 22 października ubiegłego roku – mówi prezes Fundacji Kibica. – Zapraszamy do współpracy punkty handlowe, lokale gastronomiczne, usługowe oraz inne – udział w Programie jest bezpłatny i daje możliwość dołączenia do grona Partnerów Programu wszystkim przedsiębiorcom z obszaru Płocka i okolic – wyjaśnia Bartosz Kwiatkowski.

O tym, ile pieniędzy otrzyma Wisła Płock, decyduje ilość kibiców zarejestrowanych w Programie oraz częstotliwość i wielkość zakupów. Im więcej Kibiców, im więcej transakcji, im większe ich kwoty – tym więcej pieniędzy otrzyma Wisła Płock i tym więcej zyskają również Kibice. Unikalną cechą Sportbonus jest to, że Kibice raz na kwartał głosują, w formie sondy na portalu, na jakie inicjatywy ma zostać przeznaczona część zebranych funduszy. Inicjatywy są zgłaszane przez klub oraz, częściowo, przez kibiców.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Sportbonus.pl.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU