REKLAMA

Jak rozwinąć myślenie logiczne i abstrakcyjne? Biblioteka zaprasza nauczycieli na warsztaty

REKLAMA

Biblioteka Pedagogiczna w Płocku organizuje praktyczne zajęcia, oparte na pomocach i materiałach edukacyjnych oraz terapeutycznych Wydawnictwa Epideixis.

Jak wyjaśnia Agnieszka Olczyk-Twardy, celem warsztatów, które odbędą się 23 maja, jest przybliżenie uczestnikom zasad edukacji poprzez zabawę oraz zaproponowanie praktycznych sposobów rozwijania myślenia logicznego i abstrakcyjnego u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

PowiązaneTematy

W trakcie zajęć uczestnicy poznają Systemem Edukacji PUS [Pomyśl Ułóż Sprawdź] oraz wiele innych, sprawdzonych w praktyce edukacyjnej pomocy i materiałów.

Prezentowane przykłady ćwiczeń i zabaw będą dotyczyły:
• wspierania rozwoju myślenia logicznego i koncentracji
• wspierania nauki czytania i umiejętności językowych
• wspierania nauki liczenia i rozwoju myślenia matematycznego, w tym kodowania.– Warsztaty adresowane są do nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, nauczycieli świetlic, logopedów, terapeutów, pedagogów szkolnych. Uczestnicy otrzymają zaświadczenia, udział w zajęciach jest bezpłatny – tłumaczy Agnieszka Olczyk-Twardy.

Warsztaty poprowadzi Dorota Marcinkowska, przedstawicielka Wydawnictwa Epideixis. Zajęcia zaplanowano w czwartek, 23 maja, w dwóch grupach – w godz. 12-14 oraz 16-18, w Bibliotece Pedagogicznej w Płocku (ul. Gałczyńskiego 26). Liczba miejsc jest ograniczona.

Kontakt w sprawie warsztatów: Marta Jaroszewska, tel. 24 366 53 70 wew. 16, e-mail: m.jaroszewska@bpplock.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU