REKLAMA

Jak pracuje urząd miasta w trakcie epidemii?

REKLAMA

Urząd Miasta Płocka zmienia sposób obsługi, ze względu na obostrzenia epidemiczne. Wprowadzono określone reguły, mające zapewnić bezpieczeństwo.

Obecna sytuacja epidemiczna nie zakłóca pracy Urzędu Miasta Płocka, choć wprowadzono nowe zasady obsługi klientów.

PowiązaneTematy

– Pracujemy w trybie, który ma zagwarantować zachowanie zasad, związanych z reżimem sanitarnym. Zachowanie tego reżimu nie oznacza jednak zamknięcia urzędu – zaznacza Hubert Woźniak z Referatu Informacji Miejskiej Urzędu Miasta Płocka.

Punkt obsługi klienta przy ul. Zduńskiej jest czynny w dni powszednie od godz. 8 do godz. 15.30. Jednak należy poczekać, aż będzie wolne okienko. W BOK może przebywać tylko tyle osób, ile jest okienek.Wydział Ewidencji i Spraw Obywatelskich przy al. Piłsudskiego 6 obsługuje mieszkańców w dni powszednie od godz. 8 do 18. Czynny jest także w sobotę od 8 do 15.

Sprawy z zakresu Referatu Komunikacji – rejestracja pojazdu, wyrobienie dowodu rejestracyjnego – można załatwić po wcześniejszym umówieniu wizyty w urzędzie pod nr telefonu (24) 364 55 55.

Sprawy z zakresu Referatu Spraw Obywatelskich (dowody osobiste, meldunki), a także sprawy z zakresu Referatu Ewidencji Działalności Gospodarczej można załatwić bezpośrednio przy stanowiskach przy al. Piłsudskiego 6 bez wcześniejszego umawiania wizyty.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU