REKLAMA

Horror czy film dla rodziny? Co wybrać w NK Przedwiośnie?

REKLAMA

„Mroczna Wieża” – ekranizacja słynnej książki Stephena Kinga czy nowa część horroru o laleczce „Annabelle: Narodziny zła”? A może coś dla całej rodziny – „Moje wakacje z Rudym” lub „Gang Wiewióra 2”? W NovymKinie Przedwiośnie można zobaczyć także Portret Kobiety i Bajkoranki.

PowiązaneTematy

Od 11 sierpnia NK Przedwiośnie zaprasza na ekranizację jednej z najsłynniejszych książek Stephena Kinga – sagi Mroczna Wieża.

zrzut z film

„Mroczna Wieża”

Ostatni rewolwerowiec, Roland Deschain (Idris Elba), utknął w niekończącej się walce z Walterem O’Dimem, znanym także jako Człowiek w Czerni (Matthew McConaughey). Zdeterminowany, za wszelką cenę próbuje ochronić przed zniszczeniem Mroczną Wieżę – wieżę, która scala światy. W ostatecznej walce zderzą się ze sobą zło i dobro. Tylko Roland może ocalić Mroczną Wieżę przed Człowiekiem w Czerni.

Kolejna premiera nadchodzącego weekendu to horror „Annabelle: Narodziny zła”.

zrzut z filmu

„Annabelle: Narodziny zła”

Annabelle powraca! Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza – Annabelle.

Ostatnia premierowa propozycja to film familijny „Moje wakacje z Rudym”.

zrzut z filmu

„Moje wakacje z Rudym”

Pełna humoru i przygód, wakacyjna opowieść o wielkiej przyjaźni między jedenastoletnim chłopcem, a niezwykłym czerwonym psem, osadzona w niepowtarzalnych plenerach krainy kangurów, Australii. Kiedy jedenastoletni Mick (Levi Miller) zostaje wysłany na farmę dziadka (Bryan Brown) w odległym regionie Pilbara w Zachodniej Australii, spodziewa się, że na miejscu czeka go wyłącznie nuda i ciężka praca. Wszystko zmienia się, gdy w życiu Micka pojawia się Rudy – jedyny w swoim rodzaju czerwony pies. Przygarnięty przez chłopca rezolutny zwierzak z miejsca staje się jego nieodłącznym towarzyszem oraz przyjacielem na dobre i na złe. Wkrótce wielka przyjaźń, łącząca Micka i Rudego, da początek wydarzeniom, którymi zachwyci się cały kraj.

Od 11 sierpnia NK Przedwiośnie zaprasza na przedpremierowe pokazy animacji „Gang Wiewióra 2” dubbing. Pokazy odbędą się o godzinie 11.45 w piątek, poniedziałek i czwartek.zrzut z filmu

„Gang Wiewióra 2”

W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać.

„Pamiętnik Florki”

zrzut z filmu

W sobotę i niedzielę o godzinie 11 NK Przedwiośnie zaprasza na cykl Bajkoranki i pokaz serialu „Pamiętnik Florki”. Zostaną wyświetlone odcinki: Poważna sprawa, Czas, Dobry przykład, Balet. Bilety w cenie 12 złotych. Przed seansami odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats. Po seansie kino zaprasza do patio na zabawy i animacje prowadzone przez Teatr Form Wielu.

W „Pamiętniku Florki” świat pokazany jest z perspektywy kilkuletniego dziecka z całą jego naiwnością, a jednocześnie zachwytem i świeżością spojrzenia. Florka jest pilną i ciekawską obserwatorką rzeczywistości. Nie do końca dowierza tłumaczeniom dorosłych, więc sprawdza wszystko sama i oczywiście dochodzi do własnych wniosków, niekoniecznie słusznych, ale zawsze bardzo odkrywczych. W poznawaniu świata i siebie samej towarzyszą Florce trzy przyjaciółki – koszatniczki Celestyna, Albertyna i Michalina. Ale najważniejszą rolę pełni dom rodzinny – ostoja bezpieczeństwa i spokoju, chociaż rodzice Florki nie są pozbawieni wad i słabości. Scenariusze serii „Pamiętnik Florki” powstały na podstawie bardzo popularnych wśród dzieci bestsellerowych książek „Florka. Z pamiętnika Ryjówki”, „Florka. Listy do Józefiny” i „Florka. Listy do babci”.

Portret Kobiety – „Paryż może poczekać”

zrzut z filmu

We wtorek 15 sierpnia o godzinie 18 kino zaprasza na kolejna odsłonę Portretu Kobiety i pokaz komedii romantycznej „Paryż może poczekać” napisy, gdzie w w głównej roli zobaczymy fenomenalną Diane Lane. Bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród. NK Przedwiośnie zaprasza również na poczęstunek przygotowany przez Lekkie Ciacho.

„Paryż może poczekać” napisy – Życie Anne (Diane Lane) powinno być spełnieniem marzeń. Kobieta jest bowiem żoną bogatego hollywoodzkiego producenta, Michaela (Alec Baldwin) i towarzyszy mu w podróżach po całym świecie. Anne żyje jednak w cieniu zapracowanego i nieobecnego męża, a żar namiętności w ich małżeństwie wypalił się już dawno. Pewnego dnia bliski współpracownik Michaela, beztroski Francuz o imieniu Jacques (Arnaud Viard), proponuje jej podróż samochodem z odbywającego się w Cannes festiwalu filmowego do Paryża. Zaplanowana na siedem godzin podróż, zamienia się w dwudniową przygodę pełną najlepszego jedzenia, doskonałego wina, zapierających dech widoków, nieoczekiwanego humoru i… szczypty romansu.

Ponadto w repertuarze:

  • kolejna część kultowej animacji „Gru, Dru i Minionki” dubbing – Balthazar Bratt, były dziecięcy gwiazdor, wymyśla plan zdominowania świata. Gru wraz z rodziną muszą mu w tym przeszkodzić;
  • Mała wielka stopa” dubbing – Nastoletni Adam wyrusza w poszukiwaniu swojego ojca. Podczas swojej wyprawy dowiaduje się, że jest potomkiem Yeti;
  • Wojna o planetę małp” napisy – Ludzie i małpy przygotowują się do bitwy, od której zależy przyszłość obu gatunków;
  • ekranizacja komiksu z Charlize Theron w głównej roli „Atomic Blonde” napisy – Tajna agentka MI6 zostaje wysłana w czasie zimnej wojny do Berlina, aby odnaleźć zaginioną listę podwójnych szpiegów oraz zbadać śmierć jednego z nich;
  • Valerian i miasto tysiąca planet” wersje 2D dubbing i napisy oraz 3D dubbing – Kosmiczni agenci Valerian i Laurelina zostają wysłani z misją przeprowadzenia śledztwa w międzygalaktycznym Mieście Tysiąca Planet.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU