REKLAMA

Handlowali m.in. heroiną. Zatrzymano dwóch płocczan

REKLAMA

Płoccy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Obydwaj usłyszeli zarzuty handlu i posiadania środków odurzających. 36-latek i 65-latek najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy w mieszkaniu poszukiwanego 36-letniego płocczanina ujawnili kilkadziesiąt małych paczek z heroiną, kilkadziesiąt sztuk tabletek niewiadomego pochodzenia oraz wagę.

W trakcie przeszukania, do mieszkania poszukiwanego płocczanina przyszła osoba, która jak się okazało, była stałym klientem i regularnie nabywa od mężczyzny środki odurzające.– Tego samego wieczoru kryminalni udali się pod inny adres, gdzie kolejne ustalenia pozwoliły namierzyć i zatrzymać sprawcę handlu oraz posiadania narkotyków. W domu, w którym przebywał 65-latek, policjanci zabezpieczyli amfetaminę, MDMA oraz marihuanę w ilościach przeznaczonych na handel. W trakcie przeszukania śledczy ujawnili hurtowe ilości, pochodzących z kradzieży: odzieży, obuwia, torebek damskich oraz elektronarzędzi. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zabezpieczone „fanty” pochodzące z kradzieży przyjmowane były przez mężczyznę w zamian za narkotyki – relacjonuje mł. asp. Krystyna Kowalska z KMP w Płocku.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty handlu i posiadania narkotyków, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Płocki sąd przychylił się do wniosku prokuratora rejonowego o zastosowanie wobec nich środka zapobiegawczego, w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Temida says:

    Super, jeszcze niech się wezmą za tych oberwańców z Jaśminowej, i tych co tam dowożą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU