REKLAMA

Groził domownikom śmiercią. Dostał zakaz zbliżania się

REKLAMA

Mieszkaniec powiatu płockiego wszczął awanturę w domu, grożąc rodzinie śmiercią. Był pod wpływem alkoholu, a podobną przemoc stosował już nie pierwszy raz. Zgodnie z przepisami, policjanci z posterunku w Staroźrebach wydali nakaz natychmiastowego opuszczenia mieszkania i zakaz zbliżania się.

W minioną niedzielę, 26 września, policjanci zostali wezwani na interwencję do jednej z rodzin na terenie gminy Staroźreby (pow. płocki).

– Na miejscu okazało się, że 31-latek swoim agresywnym zachowaniem stwarza zagrożenie dla życia i zdrowia osób wspólnie z nim zamieszkujących. Pomimo wezwań do zachowania zgodnego z prawem, nietrzeźwy awanturnik nie reagował. W trakcie rozmowy z domownikami okazało się, że to nie pierwszy raz, kiedy 31-latek wszczyna awanturę w domu i grozi pozbawieniem życia swoich bliskich. Reakcja policjantów na uzasadnione przypuszczenie stosowania przemocy w rodzinie była stanowcza. Aby zapewnić bezpieczeństwo domownikom, policjanci zatrzymali mężczyznę – relacjonuje podkom. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.Kiedy policjanci z posterunku w Staroźrebach szczegółowo zapoznali się z sytuacją rodziny, wydali nakaz natychmiastowego opuszczenia domu przez 31-latka oraz zakaz zbliżania się do niego i jego bezpośredniego otoczenia przez najbliższe 14 dni. W poniedziałek, w obecności funkcjonariuszy, agresor opuścił dom, zabierając z niego jedynie przedmioty osobistego użytku i niezbędne do wykonywania pracy.

Policjanci przypominają, że przemoc domowa jest zagrożona karą więzienia do 5 lat.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Edzio says:

    Zamknąć gnoja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU