REKLAMA

Francuska vlogerka pokazała światu Płock [FILM]

REKLAMA

Bamby Travel Vlog to kanał YouTube, na którym młoda Francuzka opowiada i pokazuje miejsca swoich podróży. Obecnie przebywa w Polsce, a najnowszy odcinek powstał w Płocku.

Na kanale Bamby Travel Vlog znajdziemy wiele filmów z jej kilkumiesięcznego pobytu w Polsce. Młoda kobieta, jak sama przyznaje, pasjonuje się podróżami i odkrywaniem nowych miejsc. Odwiedza nie tylko góry czy piękne plaże, ale także zabytki i muzea.

PowiązaneTematy

W najnowszym odcinku, bohaterem jej filmu jest Płock. Bamby zaskakuje znajomością historii stolicy Północnego Mazowsza. Skupia się na starówce i jej walorach, schodzi również na płockie molo, wspominając o festiwalu Audioriver. Pokazuje też Muzeum Mazowieckie, Muzeum Żydów Mazowieckich czy pierwsze w Europie muzeum Memów Internetowych, które znajduje się NK Przedwiośnie.Zobaczcie, jak widzi Płock turystka z Francji.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 12

 1. bartek says:

  toć to plocczanka wypisz wymaluj

 2. lokalny says:

  magia kina, taki ładny ten Płock na jej nagraniu a potem człowiek idzie przez miasto i się zastanawia dlaczego tu jest tak ch_jowo

  • też z Płocka says:

   Masz rację magia TV i ekranu działa i na tym polega umiejętność fotografowania/filmowania i robienia PR: odpowiednio skadrować, obciąć niepotrzebne i dołożyć trochę okrągłej, gładkie gadki, miło brzmiącej ściemy. W eleganckim języku zagranicznym jak np francuski czy inny kongresowy brzmi to nieźle i robi wrażenie na obcych. Ale ci, co mogą wyjść z domu i popatrzeć szerzej, bez kadrowania zobaczą znacznie więcej i nie wszystko to będzie już tak piękne.
   .

   • Morda says:

    Masz rację magia kina i TV działa. Wszędzie. Na całym świecie niezależnie od miejsca gdzie jest kręcone. Idąc Twoim tokiem myślenia nigdzie nie jest tak pięknie bez kadrowania i to wszystko to jest ściema. Wszystko jest kolorowane wszystko to kłamstwo. A może po prostu trzeba ponarzekać bo Polska?

   • lokalny says:

    Do Morda – a kto tu narzeka ? Bo ja nie widzę.

 3. Fajna czekolada says:

  Ale nic o mazowieckich zakładach nie powiedziała

 4. Mebape says:

  No super

 5. łysy says:

  to baniul a nie francuzka baniul baniul baniul

 6. PR & Reklama says:

  Zamiast 1,5 mln zł wydawane corocznie od 15 lat przez miasto w postaci dotacji hałasu na plaży rzekomo za „promocję Płocka” , miasto powinno zapłacić blogierce przynajmniej 150 tys zł za najlepszy materiał reklamowy jaki zrobiono o Płocku. Materiał zwięźle informuje o mieście i jego historii, atrakcyjnie prezentuje większość z tego, co jest warte zobaczenia w Płocku, pokazuje że jest to miejsce wolne od tłumów i zgiełku, dobre do wypadu na weekend i zachęca do odwiedzenia Płocka.

  • Banon says:

   Typowe narzekanie oczywiście jak zawsze. Osobiście nie chodzę i raczej nigdy nie pójdę na Audioriver, a przynajmniej sam nie kupię biletów ale doceniam i mi to nie przeszkadza. Narzekajcie dalej, a w końcu i ta impreza przeniesie się do innego miasta, a Płock zostanie dziurą bez imprez, wydarzeń i tylko ktoś tam skojarzy, że Obajtek robi tam drogie paliwo. Jedna z ciekawszych w Europie tego typu ale niee jakiś tam „hałas”. Żenujące

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU