REKLAMA

Flaga Mazowsza dla płocczan [KONKURS]

REKLAMA

W piątek rano w Płocku zostanie wciągnięta na maszt flaga Mazowsza. Taką samą flagę mogą otrzymać nasi czytelnicy, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

30 kwietnia Samorząd Województwa Mazowieckiego zaplanował wspólnie z władzami Płocka okolicznościowe wydarzenie. Samorządowcy wciągną na maszt flagę Mazowsza. W ten sposób chcą przybliżyć symbol mieszkańcom regionu płockiego.

Prezentacja flagi ma wzmacniać wspólnotę lokalną i regionalny patriotyzm. Aby każdy miał szansę zaprezentować symbol, samorząd przeznaczył 7 flag dla naszych czytelników. Zdobyć flagę można, odpowiadając poprawnie na pytanie konkursowe.Odpowiedzi należy udzielić w komentarzu pod postem dotyczącym wydarzenia na profilu facebookowym PetroNews. Pytanie brzmi: kiedy utworzono województwo mazowieckie w obecnym kształcie? Wygra pierwszych 7 osób, które odpowie poprawnie.

fot. materiały prasowe

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. 00 says:

    Farsa rozłam z Polską… Nóż w plecy Rzeczpospolitej….. Uczony Anusewicz i reszta…. O Maxowsze jakie cudne. To jest taki piękny kraj… Podkarpacia Radomia… Lub w Berlinie….. Sami Swoi..

  2. Mariusz Płock says:

    Od 01.01.1999. Nie miałem szansy, brak konta fb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU