REKLAMA

Edukacja zdalna z pomocą płockiej biblioteki pedagogicznej

REKLAMA

Biblioteka Pedagogiczna w Płocku zadbała, aby nauczyciele i rodzice pomagający w nauce domowej dzieciom nie pozostali bez wsparcia. W tym celu przygotowano przydatne materiały.

Płocka biblioteka pedagogiczna nie zostawia swoich użytkowników bez pomocy w trudnym okresie izolacji, spowodowanej koronawirusem. Placówka przygotowała dla nauczycieli i rodziców zbiór materiałów i pomocy przeznaczonych do zdalnej edukacji.

PowiązaneTematy

Na specjalnej zakładce strony internetowej Biblioteki Pedagogicznej w Płocku umieszczono szeroki wybór materiałów przygotowanych przez specjalistów z płockiej biblioteki, ale również linki do użytecznych serwisów i platform.

– Znajdują się tam komunikaty i rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej, gotowe scenariusze lekcji czy fachowe czasopisma w wersjach on-line. Użytkownicy znajdą również linki do Otwartych Zasobów Edukacyjnych i innych bezpłatnych materiałów przydatnych podczas zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Warto zajrzeć również na stronę poświęconą teatrzykowi kamishibai czy ofercie szkoleń organizowanych przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli – powiedziała Agnieszka Olczyk, dyrektor Biblioteki Pedagogicznej w Płocku.Dodatkowo, dla wszystkich dostępna jest platforma IBUK Libra z bezpłatnym dostępem do tysięcy tytułów. Oprócz tego znajdują się tam filmy instruktażowe i zestawienia bibliograficzne.

Kontakt z placówką możliwy jest poprzez telefon 24 366 53 70 w godzinach pracy, profil facebookowy lub mailowo: czytelnia@bpplock.pl.

fot. materiały prasowe

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU