REKLAMA

Dzień otwarty w Urzędzie Skarbowym w Płocku

REKLAMA

Twój PIT nadal czeka na rozliczenie? Przyjdź do Urzędu Skarbowego w najbliższą sobotę, 16 kwietnia i rozlicz się z fiskusem zanim będzie za późno.

PowiązaneTematy

W najbliższą sobotę płocki Urząd Skarbowy będzie czynny w godzinach od 9-13. W tym dniu pracownicy przyjmą od nas deklaracje, poinformują o zasadach rozliczenia PIT i wyjaśnią, w jaki sposób korzystać z ulg, jak przesyłać zeznania przez Internet czy w jakie sposób przekazać 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Pracownicy zachęcą również do skorzystania z usługi wstępnie wypełnionego zeznania podatkowego (PFR). Usługa ta udostępniona została na stronie Portalu Podatkowego.

– Wystarczy tylko pobrać wstępnie wypełnione zeznanie podatkowe, podpisać i wysłać. PFR zawiera już kwoty z informacji od płatników i organów rentowych, a jednocześnie umożliwia skorzystanie z wszystkich ulg – mówi Maciej Imielski, Naczelnik Urzędu Skarbowego w Płocku.Przypominamy, że 28 i 29 kwietnia, czyli na kilka dni przed upływem terminu złożenia deklaracji podatkowych, w Urzędzie Skarbowym będą obowiązywały wydłużone godziny pracy. W tym roku 30 kwietnia jest dniem wolnym od pracy, dlatego ostatni dzień składania zeznań przypada na 2 maja.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU