REKLAMA

Dzieci w Płocku imprezują dłużej!

REKLAMA

1 czerwca – Dzień Dziecka. Świętują przede wszystkim najmłodsi, ale przecież każdy z nas jest dzieckiem. Sprawdźcie, jakie imprezy oferuje nasze miasto z tej okazji w tym tygodniu. 

Dzien-DzieckaGaleria Mazovia:
– 4-5 czerwca – Odjazdowy dzień dziecka. W programie wystawa samochodów z filmów i kreskówek. Ponadto, od godz. 12 do 17 zaplanowano gry i zabawy, malowanie twarzy. Dla najlepszych w konkursach – upominki. Organizatorzy zasypią was też… popcornem :)

Galeria Wisła:
– 28 maja – 5 czerwca – wystawa „Dinozaury jak żywe”.
– 1 czerwca dzień dziecka od 14-19 – spotkanie z paleontologiem, warsztaty tematyczne, kreatywne zabawy, konkursy z nagrodami.
– 5 czerwca – finał wystawy. Dinolandia (strefa plastyczno-animacyja), Kino Małego Archeologa, malowanie gigantycznych jaj, gry i zabawy z nagrodami.

ZOO:
– 1 – czerwca – bilet dla dzieci w cenie 1 zł.
– 3 czerwca 18-21:30 – Wieczór Marzeń w ZOO dla dzieci niepełnosprawnych i przewlekle chorych. Zabawy z animatorami, występy grup tanecznych, pamiątkowe zdjęcia, przejażdżki motocyklami, poczęstunek, dogoterapia, plener malarski, upominki.Spółdzielczy Dom Kultury (ul. Krzywoustego 3):
1 czerwca godz. 16 – Wielka bitwa wodna – mega bańki mydlane, malowanie buziek, zabawy, dmuchane zjeżdżalnie, pokazy grup tanecznych i judo, wata cukrowa.

NoveKino „Przedwiośnie
Na święto najmłodszych kino przygotowało moc atrakcji: premiery filmowe, konkursy happy seats, słodkie niespodzianki oraz spektakle i animacje, przygotowane przez Teatr Form Wielu oraz premiery filmowe:
– „Angry Birds”, film dubbing 2D i 3D – film zabierze nas na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe kolorowe ptaki-nieloty. Na rajskiej wyspie żyją jednak także ptasi outsiderzy – temperamentny Red, szybki jak wiatr Chuck i nieco wybuchowy Bomb. Idylliczny krajobraz wyspy przerywa przybycie tajemniczych zielonych świnek…
– „Alicja po drugiej stronie lustra” 2D dubbing i napisy, 3D dubbing – Alicja powraca do Krainy Czarów, by razem z przyjaciółmi powstrzymać złego Władcę Czasu i przywrócić porządek w magicznym świecie.
– „Wojownicze Żółwie Ninja” dubbing 2D i 3D – oparta na popularnej serii o wojowniczych żółwiach ninja kontynuacja wielkiego przeboju kinowego z 2014 r. I tym razem czterech wojowniczych śmiałków stanie w obronie zagrożonego miasta. Donatello, Michaelangelo, Raphael i Splinter będą musieli zmierzyć się z niebezpieczeństwem, o jakim nawet nie śnili.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU