REKLAMA

Dwie osoby nie żyją. Policja podsumowała weekend

REKLAMA

Płoccy policjanci podsumowali miniony weekend. Rzecznik mundurowych, Krzysztof Piasek przyznał, że nie były to spokojne chwile dla funkcjonariuszy.

Od piątku zanotowano między innymi trzy wypadki drogowe oraz kilka kradzieży. – Wypadki były bardzo tragiczne w skutkach. Pierwszy z nich miał miejsce w miejscowości Nowe Karwosieki, doszło tam do zderzenia czołowego Fiata Punto i Opla Vectry. Kierująca fiatem, na skutek zdarzenia, poniosła śmierć na miejscu, zaś kierujący oplem, z obrażeniami ciała, został przewieziony do szpitala – powiedział rzecznik policji, Krzysztof Piasek. Do wypadku doszło w piątek, 6 marca.

Ponadto, funkcjonariusze z Płocka pracowali przy dwóch innych, poważnych zdarzeniach drogowych. W miejscowości Miszewo kierujący samochodem osobowym najechał na leżącego na drodze pieszego. Poszkodowany, z obrażeniami ciała, został przewieziony do szpitala. Do ostatniego, weekendowego wypadku doszło w miejscowości Grodkowo – tam kierujący terenowym nissanem, z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w drzewo. Na skutek obrażeń, jeden z pasażerów auta zmarł w szpitalu.W miniony weekend doszło także do kilku zdarzeń o charakterze kryminalnym. – Dostaliśmy zgłoszenie, że między 5 a 6 marca, na ulicy Płoskiego, z klatki schodowej został skradziony rower górski, pozostawiony bez żadnych zabezpieczeń – zdradził Piasek. Także w piątek, 6 marca, z otwartego mieszkania na ulicy Kolberga została skradziona torebka, w której były dokumenty oraz pieniądze. W sobotę, 7 marca, na ulicy Piaska skradziono samochód osobowy, Seat Altea, który odnaleziono na terenie Brodnicy. Sprawcy kradzieży zostali osadzeni w tamtejszej komendzie. Ostatnim zgłoszeniem była również kradzież samochodu. Tym razem łupem złodziei padła Skoda Fabia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU