Dwie osoby nie żyją. Policja podsumowała weekend

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Płoccy policjanci podsumowali miniony weekend. Rzecznik mundurowych, Krzysztof Piasek przyznał, że nie były to spokojne chwile dla funkcjonariuszy.

Od piątku zanotowano między innymi trzy wypadki drogowe oraz kilka kradzieży. – Wypadki były bardzo tragiczne w skutkach. Pierwszy z nich miał miejsce w miejscowości Nowe Karwosieki, doszło tam do zderzenia czołowego Fiata Punto i Opla Vectry. Kierująca fiatem, na skutek zdarzenia, poniosła śmierć na miejscu, zaś kierujący oplem, z obrażeniami ciała, został przewieziony do szpitala – powiedział rzecznik policji, Krzysztof Piasek. Do wypadku doszło w piątek, 6 marca.

Ponadto, funkcjonariusze z Płocka pracowali przy dwóch innych, poważnych zdarzeniach drogowych. W miejscowości Miszewo kierujący samochodem osobowym najechał na leżącego na drodze pieszego. Poszkodowany, z obrażeniami ciała, został przewieziony do szpitala. Do ostatniego, weekendowego wypadku doszło w miejscowości Grodkowo – tam kierujący terenowym nissanem, z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w drzewo. Na skutek obrażeń, jeden z pasażerów auta zmarł w szpitalu.

W miniony weekend doszło także do kilku zdarzeń o charakterze kryminalnym. – Dostaliśmy zgłoszenie, że między 5 a 6 marca, na ulicy Płoskiego, z klatki schodowej został skradziony rower górski, pozostawiony bez żadnych zabezpieczeń – zdradził Piasek. Także w piątek, 6 marca, z otwartego mieszkania na ulicy Kolberga została skradziona torebka, w której były dokumenty oraz pieniądze. W sobotę, 7 marca, na ulicy Piaska skradziono samochód osobowy, Seat Altea, który odnaleziono na terenie Brodnicy. Sprawcy kradzieży zostali osadzeni w tamtejszej komendzie. Ostatnim zgłoszeniem była również kradzież samochodu. Tym razem łupem złodziei padła Skoda Fabia.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji